Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pasik ebben tényleg ennyire...

A pasik ebben tényleg ennyire mások?

Figyelt kérdés

Nem sok kapcsolatom volt eddig, úgyhogy előrebocsátom, hogy elég tapasztalatlan vagyok a témában.


Úgy vettem észre, hogy chatelésben, közösségi oldalakon a lányok (nők) sokkal aktívabbak. Mintha a fiúk (férfiak) valahogy hidegebb fejjel intéznék ezeket a dolgokat. Pl. sokszor látom, hogy egy-egy pasi csak odaböffent valamit az idővonalára, és kb. ezer lány lájkolja, meg ír kommenteket, a pasi meg mintha rögtön tovább is lépne, kép felrakva, pár sor hozzáírva, és mintha a válaszok már nem is érdekelnék. Vagy attól még érdeklik, csak nem nyilvánítja ki? Chatben ugyanez. Míg barátnőimmel sokszor órákig képesek vagyunk egymásnak írogatni, addig egy-egy fiú barátom van, hogy félóránként, ha válaszol, majd köszönés nélkül le is lép.


Gondolom, ilyenkor mennek a dolguk után, de ha el sem köszön, akkor én meg ott várom, hogy írjon.


Azt gondolhatnánk, hogy nem érdeklem, és ezért lelép, de közben meg máskor ugyanolyan kedvesek, mint múltkor, van, hogy ők írnak rám. Ha annyira untatnám őket, akkor végleg lelépnének, nem?


Szóval a kérdésem, lányok, hogy veletek is így viselkednek a fiúk, ez amolyan hétköznapi, normális dolog? Mert, mondom, lányokkal teljesen más, ők szinte azonnal reagálnak, vagy ha el kell menniük, akkor mondják, és is mondom, ha el kell mennem. A fiúknak is szoktam mondani, ha el kell mennem. De mintha válaszreakciókban ég és föld lenne a két nem.



2014. aug. 15. 07:57
 1/5 anonim válasza:
100%
Általában a lányok szociálisan sokkal 'érzékenyebbek' mint a fiúk,fontosabbak nekik az emberi kapcsolatok. Az én ismerőseim,akik picit magukba fordulók is általában fiúk.
2014. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és imádok hosszasan beszélgetni, chatelni és levelezni, de azt vettem észre a kivételek közé tartozom, mert a beszélgető oldalakon minden nő nagyon örült nekem emiatt :-)
2014. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2: :)
2014. aug. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is férfi vagyok...

én általában hosszan kifejtem a véleményem egy adott témában ha tudom...sokaknak ez inkább hátrány mert simán írok féloldalakat míg a másik elolvassa még ott is a következő :D ja és ha chatelek majdnem azonnal válaszolok...a félperc az már tényleg nagyon hosszú idő, de átlag válasz idő szerintem 5 mp alatt van...persze sokan ezt is negatívumnak tekintik mert "rájuk tapadok" :) de ha beszélgetek akkor beszélgetek nem mással foglalkozom...pl ha mikrofonnal beszélgetek vagy videó hívást folytatok akkor csak az adott illetőre figyelek...míg chatnél van, hogy egyszerre több személlyel is chatelek...de én a gyors válaszokat szeretem, meg a hosszú kifejtéseket :) persze csak ha normális a beszélgető partner :) szóval ez nagyon sokban függ kivel beszélek, milyen témában, mennyire vagyok fáradt, mit csinálok éppen, mennyire van kedvem beszélgetni...


21F

2014. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na pontosan erről beszélek, utolsó: én is mikor valakivel chatelek, akkor rá figyelek, akkor nem csinálok mást. Persze, előfordul, hogy már nagyon éhes vagyok pl. és elugrom kajálni, vagy valami halaszthatatlan jön közbe, de akkor mindig dobok egy "pill, pár perc", vagy valami hasonló szöveget, és akkor a másik is tud addig valami mást csinálni, értitek?


És amikor lelépek (akár hirtelen) akkor is írok egy "mennem kell"-t

2014. aug. 15. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!