Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik: Ebben a helyzetben ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik: Ebben a helyzetben ti is pipák lennétek rám?

Figyelt kérdés

Sajnos, van egy átkom... Amiket álmodok tragédiákat x időn belül a valóságban is megtörténnek...

Az történt, hogy pár hónapja megálmodtam hogy az illető jegyese baleset következtében életét veszti. A napokban valóságban is lezajlott...

Viszont, mikor én ezt megálmodtam 2-3héten belül csak elmondtam nekik hogy ezt látom. Most hogy a napokban megtörtént, azóta a pasi annyira dühös rám mint ember előtte soha...

Ha veled történt volna, akkor te is pipa lennél arra aki ezt már pár hónappal ezelőtt "megjósolta"?



2013. jún. 13. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilván véletlen volt, nem hiszek a hókuszpókuszokban.
2013. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem,de fura érzés lenne. Nyílván nem.tudnám hova tenni,vagy jól kezelni.

Amúgy arra nem.gondoltál,hogy azzal,hogy elmondod nekik,pont,hogy utána ők vonzák be maguknak?

2013. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Emberek ***** válasza:

nem tudom hova tegyem a dolgot, de én hiszek abban, hogy véletlenek nincsenek..

lehet ennek így kellett lennie, hogy esetleg valami jobbat kapj

2013. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tanulj belőle, és ne mondj el ilyeneket senkinek, tartsd meg magadnak. A rossz hír hozóját nem szokták szeretni.


Én is nehezen hiszem el az ilyesmit, bár nekem is voltak már ilyen jóslatszerű álmaim, bár megérzéseim gyakrabban, azokat kicsit nehezebb értelmezni.

2013. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Nekem is volt egy kulonos, nyugtalanito almom a mult heten...


Ugyhogy azota is varom, mikor nonek majd angyalszarnyaim, amikkel atrepulok a szivarvany tulso oldalara, ott aranyszarvu unikornison vagtatok el egy hatalmas mozgolepcso mellett, ami a felhok fole er es a tetejen Angelina Jolie all, aki hibatlan magyarsaggal mondja nekem, hogy "Most mar ideje felebredned, kisfiam! Tudod, hogy 27 eves vagy es holnap kezded az elso osztalyt az isiben...".

2013. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 David82 ***** válasza:
100%
Nem lennék dühös, mert te nem tehetsz róla. Én is szoktam a jövőről álmodni, persze nem ilyeneket. Ez egyfajta jel, hogy az ember jobban vigyázzon magára.
2013. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!