Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a topikban miért sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a topikban miért sok a csúnya, magányos, perverz szexmániás ember, főleg pasik akiknek alig volt, vagy van barátnőjük?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Úgy látom felébredt a csúnya kövér csaj is akinek még sose volt pasija.
2013. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
magadról beszélsz? :) átlag csaj vagyok..de megint látszik,hogy az emberek agyáig nem jut el hogy normális válasz kell,nem az HOGY EGYBŐL BELEKÖSSÖN A MÁSIKBA.
2013. aug. 25. 09:23
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
váááh :D :D :D ott a pont első :D :D
2013. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Ki kezdte a kötözködést?! Nézd már meg kérdésedet kislány!
2013. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

egy ártatlan kérdést tettem fel,úgy vélem...

és van előzménye a kérdésemnek, nem csak feljöttem ide,hogy provokatív kérdéseket tegyek fel.

2013. aug. 25. 09:26
 6/16 anonim ***** válasza:
Hehh :-D még hogy nem provokatív :-D ... Olyan emberek vannak itt is, mint a valóéletben...
2013. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem akarlak megbántani kérdező, de a szépség relatív, a magány adott azoknál, akik egyedülállóak, a perverzség szerintem mindenkiben megvan, csak különböző mértékben.

Az hogy alig van, az mi?

Nekem is "alig volt" de köztük van több éves együttélés is.

Akkor most az nem is jó, mert kevés darabra?

Gondolom pasizni akartál itt, és neked nem tetsző pasik írtak rád, és most azért van ez a kérdés.

HA ugyanezt a kérdést fel tudtad volna tenni intelligensen akkor talán válaszolnék más stílusban...

2013. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

mivel elég helyesen írsz, és civakodsz, illetve a kérdésed megfelelő cinizmussal rendelkezik, az jön le, hogy értelmes vagy, legalább egy kicsit, de az vagy. Egy minimális intelligencia elég ahhoz, hogy megtaláld a választ a kérdésedre. TEHÁT: te pontosan jól tudod a választ (magányosak, a net személytelen, arckép nélkül stb stb stb) szóval, ha pontosan tudod a választ: a kérdésed egy költői kérdés, egy beszólás ezeknek az embereknek, hogy vegyék észre magukat... Valószínűleg észreveszik amgukat, és ez a dolog bonyolultabb ,mint gondolnád ( ez oylan, mint kövér nőnek azt mondani ,hogy kövér :és hopplá megértettük az első válasz stílusának okát :)


Szóval reggeli nuni, aki szintén ezt a rovatot böngészi: vagy légy felszabadult és értelmes, vagy szójjál be továbbra is mindenkinek, de akkor viseld el, hogy visszaszólnak.

2013. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 viktor123456 ***** válasza:

Nem vagyok csúnya, magányos, csak perverz és szexmániás, de hát az adott mert férfi vagyok. :-)


Barátnőm volt számtalan, a gyakot a mindennapi mocsok miatt nézem. :-)

2013. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se csúnya, beszélgetésekbe nem a szexre térek.ki hanem a másik megismerésére, magányosnak nem mondanám.magam hiszen vannak barátaim, társaságom mindig és férfi vagyok :) ezek szerint tévedésben élsz, alakítsd át a hozzáállásod, megközelítésed, véleményed az itteni emberekről ;)
2013. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!