Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a baj? Túl nagyok az...

Mi lehet a baj? Túl nagyok az elvárásaim? Pedig én megteszem ezeket.

Figyelt kérdés
Úgy érzem mindig én teszek többet egy emberi kapcsolatokért. Hajlandó vagyok más kedvéért mondjuk egy másik teendőt lemondani, de a másik természetesen nem teszi ezt meg. Mindig csalódnom kell, mert túl nagyok az elvárásaim, pedig én viszonozom azt, amit elvárnék. Emiatt úgy érzem, mindenkinek csak sokadrangú ember vagyok az életében.

2014. júl. 15. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán jobban meg kellene válogatnod az embereket magad körül.

Egyébként én is gyakran éreztem ilyet régen. Azóta leszoktam róla, hogy más kedvében járjak. Azzal vagyok kedves, annak teszek szívességet, aki megérdemli.

2014. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, aztán tapasztaltam a szívatást és a sz@rbanhagyást, majd rájöttem, hogy az én életemben én leszek az első helyen és mindenki küzdhet a 2. helyért!
2014. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez többnyire így van.
2014. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Èn is így voltam, aztán bebutultam és azóta les.arom az ilyeneket. Bár nem mindig megy. Volt, hogy valakiért kitettem a szívem-lelkem, neki meg fel sem tünt. Most nem a mártírt akarom játszani, de tényleg így volt. Rengeteg idöm, energiám, pénzem ráment. Felborítottam, átrendeztem a programomat, hogy segíteni tudjak neki. Elöször (pár hónapig) azt gondoltam, hogy az a bizonyos személy azért nem értékelte az eröfeszítéseimet, mert nem tudott róluk, így az ö szemében a dolgok gördülékenynek tüntek - a "háttérmunkát" nem látta.

Aztán kicsit meguntam, hogy kikészítem magamat, és semmi köszönet, ezért utalásokat tettem rá, hogy azért az nem olyan egyszerü ám, mint amilyen egyszerünek tünik. A köszönet elmaradt. Söt, vágott egy fejet. Azt hittem nem sikerült felfognia. Bár ez meglepett, mivel eléggé intelligens emberröl van szó. Ezért legközelebb mår nyíltan, öszintén elmondtam neki, hogy ez nekem plusz munka, idö és pénz, nem is kevés. Akkor meg megsértödött, és én voltam a bunkó paraszt.

Az elsö akartam lenni neki, hiba volt,azzal, hogy felåldozod magadat valakiért nem fog besorolni a fontossági listája elsö helyére, de még a másodikra se.

2014. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok; azóta a kutyám a no.1 és mindenki más küzdhet a harmadik helyért, mert a második én vagyok.
2014. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez a baj. Vagy megváltozol vagy beéred a tudattal, hogy ők ilyen buta f@ szok. Egyszer tettem szóvá ezt valakinek, akkor is próbálta azt kihozni, hogy még én vagyok a hibás :D Sajnos egyes emberek annyira vakok...
2014. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!