Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan közepes alkatom van,...

Olyan közepes alkatom van, nem vagyok tul magas viszont a melleim nagyok a koromhoz képest, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem örököltem, nemtudjuk a szüleimmel se hogy mitől lehet, de 14 éves vagyok...mellben túlnőttem a suliban az összes tanárt, diákot...és ez zavar is(nagyon) szval azt szeretném kérdezni hogy valaki tud-e valami értelmes választ erre...

2014. aug. 16. 00:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

genetika

örökölhetted nagymamától is, vagy akár honnan. remélhetőleg nem cseréltek el a kórházban.. :D

2014. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azt elhiszem. Ha felnősz, kisebbre lehet vetetni. A pasik szeretik, de neked csak hátrányod lesz belőle, és ha egyszer gyereket akarsz, a térdedig fog lógni... egy nő nő legyen, ne tehén, hatgallonos tőgyekkel.


Szóval türelem, addig meg szoros melltartók, amik megtartják. Azért ne kényelmetlenül szorosak.

2014. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Aki azt írják, vetesd kisebbre, mind irigyek. Hidd el, mi férfiak imádjuk a nagy, igazi melleket, ezért ne érezd kellemetlenül magad, inkább örülj nekik.
2014. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Ti férfiak úgy általában imádjátok, ha egy nő tönkreteszi magát, hogy az üzekedési mániátoknak hízelegjen. Erre sok nő hajlandó, ami azért van, mert sok nő nem nagyon okos.

Ők meg is kapják a méltó büntetésüket, mert az első nagyobb csöcsért mennek a kukába. :)


De legalább a gyereket ne rontsd el.

2014. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ne zavarjon. Ha még mőssz akkor a melleid sem lesznek túl nagyok a testedhez képest.
2015. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!