Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van velem? Többi lent!

Mi van velem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Néha elzárkózok, néha én lennék a középpontban. Nem is néha, eléggé változó! Valamikor durva vagyok, támadó és bunkó, máskor pedig kedves, aranyos lány. 28/L !Tele vagyok sérelmekkel, amiket még nem dolgoztam fel teljesen. De azt érzem, hogy egyre elszántabb vagyok!Elég gyakran érzem, hogy megvan bennem a vezetési vágy..., csak annyira el volt nyomva az egyéniségem, vagy személyiségem,/nem igazán tudom mi a különbség a kettő között/ szóval annyira hogy nem tudtam sosem önmagamat adni, nem tudtam a saját határaimat feszegetni, próbálgatni mint más fiatalok, mert elnyomtak egész gyerekkoromban. Egyszóval nehéz eligazodnom magamon, viszont az értem, hogy miért változó a természetem. Szóval zárnék is, mert félek, de nyitnék is, mert vágyok mások társaságára, de főképpen elismerésre vágyok! Tudom, azért márpedig tenni is kell, eddig nem voltam a tettek embere, de érzem, hogy kezd feltörni az én személyiségem, vágyok az önmegvalósításra, az elismerésre, a tettekre, szóval kezd előbújni a valódi énem, mert már megunta az elnyomást, én meg élvezem is ezt , nem akarok az útjába állni annak, ami én vagyok, bármi is legen az, változtatni akarok, fejlődni akarok, be akarom hozni a lemaradásaimat, sőt túl akarom szárnyalni még a korlátaimat is, mindegy hogy én állítottam fel, vagy mások, szét akarom tépni a korlátaimat, valakivé akarok válni, végre felfedezni a valós önmagamat. Akarok, és akarok, eddig úgy gondolkodtam hogy de jó lenne ha.., de most nem! Most úgy gondolkodok, hogy de jó lesz akkor amikor..., vagy akkor miután..! A lényeg az hogy sokkal több vagyok, mint amennyinek egyesek hisznek engem. És ők azt nem tudják. Ezt csak én érzem, magamban.. ! Szóval a kérdés, de lehet hogy már nincs is kérdésem, mert azt hiszem megválaszoltam mindent saját magamnak, na de mindegy akkor véleményekre vagyok kíváncsi! TROLLKODÓK KIMÉLJENEK!!!

2014. aug. 16. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is megválaszoltad:) Elnyomás az miben nyilvánult meg?
2014. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 KlenDie ***** válasza:
Most komolyan neked volt gyerekszobád?
2014. aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jobb hogy kibeszélted a fájdalam, egy? :D
2014. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jobb hogy kibeszélted a fájdalmad, egy? :D
2014. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jobb hogy kibeszélted a fájdalmad, ugye? :D
2014. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
uh, sry a 3 darabért a telóm kicsit szarakszik :'D
2014. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Látom sok értelmes, hasznos választ kaptam, köszönöm. Hmm...
2014. aug. 16. 10:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én a fájdalmamat beszéltem ki, de te meg ezek szerint mások fájdalmát élvezed, ha ennyire örülsz ennek. ??
2014. aug. 16. 10:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Természetesen nem késő, hogy megvalósítsd önmagad. A legfontosabb az, hogy kitűzd a pontos célt, amit szeretnél elérni, majd gondold végig, hogyan juthatsz el odáig, mit kell tenned érte. Maradj végig a realitások talaján, különben az egész csak álmodozás marad. Ezután jöhet a cselekvés, megvalósítás. De ezt se halogasd túl sokáig. Amit itt leírtál, abból sajnos nem derül ki pontosan mit is szeretnél, így nem tudok többet segíteni.

Sok sikert kívánok! :)

2014. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!