Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szakított velem a barátnőm...

Szakított velem a barátnőm azzal az indokkal, hogy nem szeretne távkapcsolatot. De közbe a kapcsolatunk alatt is csalt . Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és most megyek majd közép iskolába. A lakhelyemtől 30-40 km-re megyek tanulni, de ezt ő már tudta amikor összejöttünk. De most azzal az indokkal szakítót velem hogy ő nem szeretne távkapcsolatot. Nekem már feltűnt a kapcsolatunk alatt hogy mindig csak egy fiúról beszél és isteníti(nekik van egy virág ültetvényük , és nyárra mennek diák munkások oda dolgozni.) Ő először csak azt mondta, úgy gondol rá mint egy testvérre . Amikor közös programot csináltunk akkor mindig szólt a telefonja , hogy írtak neki ő egyből válaszolt is rá . Aztán egyszer amikor náluk voltam láttam, hogy ott szíveznek egymással meg ilyen csókos smileyt küldenek egy másnak . A kishúga is mondta nekem mert nagyon bír és én is őt , hogy mindig ennek a fiúnak ír. Aztán amikor szakítottunk én nagyon le voltam törve . Aztán a volt barátnőm barátnői is észrevették, hogy már nem a régi. Ők mondták nekem hogy a szakításunk utána már 1,5 hétre rá van pasija . A volt barátnőm 13 éves akivel most jár ő meg 18 . Én elmondtam a mostan pasijának ,hogy mi történt köztünk (azaz már nem szűz a lány) . Én azt hitem hogy ő lesz életem szerelme de csalódnom kellet. Én mondtam a gyereknek, hogyha akar tőle valamit akkor azt a törvény bünteti és nem is kicsit. Erre a mai napon felhív az exem nem vettem fel mert miért is vegyem fel ?! Utána jött az sms. "Mivan most meg félsz felvenni a telefont?ny*morult"

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan felejtsem el ezt a "nő" személyt ha mondhatom így ?? Csak az az egyetlen baj van, hogy öcsém abba a suliba fog járni ahova ő is . És hát nem szeretném ha vele b@**na ki és tele tömné a h*lyeségeivel a fejét és meg fog engem utálni a saját öcsém . Akiben a legjobban megbízok. Hogyan védjem meg az öcsém ?



2014. aug. 11. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


Elfelejteni ugy tudod, ha nem taplalod iranta az erzeseket tovabb. Vagyis a regi, töle kapott dolgokat eltünteted. Egy ideig nem mesz arra a helyre, ahol együtt voltatok, egyaltalan nem beszelsz vele. Kitörlöd a tel. szamat, letörlöd FB-röl stb, es lefoglalod magad. Hidd el tul leszel rajta.


Ami öcsedet illeti: Ha teljesen eltünsz a csaj eleteböl, szerintem nem fog foglalkozni a testvereddel. Azonban jo lenne, ha beszelgetnel az öcseddel, es elmondanal neki annyit, amennyit meg tud erteni, abbol, ami közted, es az exed között törtent, es felkesziteni arra, hogyha teged probal meg lejaratni elötte ne higyjen annak a lanynak.


Sok sikert

2014. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsaidat és meg fogadom őket. Csak azért is, hogy új kapcsolatba bele tudjak kezdeni.
2014. aug. 11. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!