Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme megtanulnom 27...

Van értelme megtanulnom 27 évesen hegedűn játszani?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem tanultam zenét, de mindig elbűvölt a klasszikus zene, főleg a hegedű.

12 éves koromban a boltban kiválasztottam egy 500 ft-os Vivaldi CD-t, akkor szerettem bele a hegedűbe.

Sajnos nem volt lehetőségem zenét tanulni, mert ott volt a suli, az egyetem, azután a megfelelő munka megtalálása, lakásvásárlás. Mostanra érzem úgy, hogy végre kicsit lenyugodott az életem, és szeretnék végre arra koncentrálni, ami igazán érdekel.

A párom nem érti mi akarok én most ezzel, nem látja értelmét. De én ezt csak úgy szeretném, mert jó érzés lenne.



2014. aug. 17. 10:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sziaa!

Én is hegedülök, nagyon szeretem, érdemes :)

Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj

2014. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedvességeteket! :)

Én is hallottam, hogy elég nehéz rajta megtanulni, és a kezdetben minden hang kijön rajta, csak a szép nem.... :)


A közelemben van egy zenesuli, úgy néztem egy félév 80.000 ft körül lenne. Szerintem elmegyek érdeklődni, vagy megnézek egy órát, ha lehetséges.

2014. aug. 19. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!