Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok, ti kitől kérnétek...

Srácok, ti kitől kérnétek kölcsön, ha meg lennétek szorulva? Ti milyen sorrendben kérnétek kölcsön? Ez beleférne nektek?

Figyelt kérdés

Van egy 40-es évei elején lévő férfi ismerősöm, aki pár hónapja nem kapott fizetést. A cégben résztulajdonos, így ezt be kell nyelje.

Felélte az összes tartalékát, lassan mindenét eladta, de lassan ott tart, hogy már nincs mit ennie.


Közel állunk egymáshoz, de nincs köztünk semmi.


Tegnap este felhívott, hogy szeretne tőlem kölcsön kérni 35.000 ft-ot, de nem tudja megmondani, hogy mikor fogja tudni megadni.

Egyedülálló anya vagyok egy 6 éves gyerekkel és nálunk is jó helyen lenne, de elküldtem neki a pénzt.


Azt mondta, hogy tőlem kért először, ha én nem tudtam volna segíteni, akkor az édesapjától kért volna.


Közell áll a szívemhez, de soha nem volt köztünk semmi.

Most viszont ez kicsit furcsa, hogy tőlem kért először.


Tisztára az az érzésem, hogy úgy fordult most hozzám, mintha a barátnője lennék.


Vélemény?


2014. aug. 18. 19:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szia :)


Beszéltem vele, de sajnos a lelkére vette. Azt mondta, hogy annyi mindent adtam már neki így is, és szerinte ez nem egészséges, hogy állandóan csak kap tőlem, de adni nem tud.

Azt is mondta, hogy sérti az önbecsülését és a férfiasságát.

A jövőben csak akkor hajlandó tőlem bármit is elfogadni, ha beleegyezek, hogy később visszafizesse vagy ő adhat nekem ugyanolyan értéket.


Tegnap küldtem neki egy sms-t, hogy remélem nem bántottam meg és nincs harag, de nem kapok választ :(

2014. aug. 24. 19:44
 12/13 anonim ***** válasza:

Azóta se jött válasz?

Azért erre illene válaszolnia, szerintem.

2014. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tegnap válaszolt, elnézést kért, azt mondta, hogy hozzá még senki nem közeledett így és kicsit megijedt. Megbeszéltük, hogy nincs harag. Ma napközben már több üzenetet küldött, úgyhogy van remény :)
2014. aug. 27. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!