Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok ilyeneken...

Ti is szoktatok ilyeneken gondolkodni miközben idegen embereket néztek?

Figyelt kérdés

pl ha sétálok az utcán vagy leülök egy parkban és nézem ahogy sétálgatnak intézik a dolgaikat mindig eszembe jut hogy milyen érdekes hogy két lábon járunk meg ahogy ez kialakult meg hogy ilyen "értelmesek" vagyunk néha azon is elgondolkodom hogy néznénk ki ha négykézláb mennénk meg ilyenek (tehát ha nem egyenesedtünk volna fel) meg ha strandon vagyok pl és izmosabb vékonyabb embereket látok főleg férfiaknál szoktam elgondolkodni hogy mennyire hasonlítunk a majmokra is főleg a testünk csak csupaszabb

Ti is szoktatok ilyeneken gondolkodni?


2014. aug. 19. 15:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hát, érdekes elgondolás :), én is is szoktam néha furcsa gonolkozni, de közel nem ilyeneken. :)
2014. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
te miken szoktál? :)
2014. aug. 19. 15:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Szoktam embereken gondolkodni, de nem pont ilyeneken. Addig stimmel, hogy némelyikről nekem is a majom jut eszembe.
2014. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én azon szoktam gondolkodni, hová mehetnek épp, mit csinálhatnak, vagy azon, mennyire sérülékenyek vagyunk, hogy milyen könnyen meghalhat egy ember, milyen kevesen múlik ez az egész, hogy ha XY most 10 másodperccel előbb indult volna, és figyelmetlen, egy gyorsan haladó autó épp elgázolja, satöbbi.
2014. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

En legjobban a buszon ulve szeretek "mozizni" es elmelkedni ilyesmin. Londonban lakom, emeletesre mindig elolre. Legjobb :)

Hova mehetnek az emberek, milyen lehet az otthonuk, a csaladi eletuk stb. Zenet hallgatva orakig, tokre kikapcsol. :)

2014. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Néha én is elgondolkodom az embereken, de nem pont így. Ha például látok egy komor, rosszkedvű embert akkor azon gondolkodom, hogy vajon mi baja lehet, vagy hogy milyen gyermekkora lehetett, hogy ilyen megkeseredett lett felnőttkorára...stb.
2014. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
de egy paraszt vagy te kérdező
2014. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan gondolkodom én is, de én azon, h pl. egy májsejt honnét tudja, h mi a feladata? Vagy pl. szex közben sokszor azon gondolkodom, h a testünkben milyen változások mennek akkor végbe és h ez milyen csodás és milyen csodásan meg vagyunk tervezve , h a bőrünk nem engedi át a vizet, meg az izmok felépítése, az elrendezésük, a csontok szerkezete.... Eszméletlen.
2014. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8-as, ezen en is szoktam flashelgetni, meg hogy az agy milyen csodalatos, ahogy mindent vezerel. :) Na meg parkban ulve bamulva a felhoket arra szoktam gondolni, h milyen kis porszemek vagyunk a vilagegyetemben. :)
2014. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Off: A 7# vajon megértette a kérdés lényegét? Ilyeneken is szoktam gondolkodni.
2014. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!