Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lépjek túl ezen?

Hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok lány, és 1 év alatt lefogytam 52 kg-ot (90 kg-ról 38 kg-ra) viszont még igyse tudom elfogadni magam. célomat rengeteg egészséges étellel és napi rendszerességű sporttal értem el. fiúsan öltözködöm és nem nagyon merek kimenni az utcára, félek hogy mindenki engem néz és kinevet. Attól is félek hogy véletlen csinálok kinos dolgokat, vagy elrontok valamit, igy nem merek semmihez nyúlni,főleg nem más dolgaihoz. Eddig azzal csúfoltak hogy hájas zsirdisznó vagyok, most meg hogy olyan vagyok mint egy csontváz. már sehogy se jó úgyérzem :(

a kérdést nem azért irtam ki hogy sajnáltassam magam! előre is köszi a válaszokat :)


2014. aug. 19. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

szegénykém:(

biztos rossz társaság vesz körül

szerintem jól nézhetsz ki, gratula a fogyáshoz(túlzásba azért nem kéne vinni)

ne aggódj:)

21l

2014. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni a magasságodat, mert ahhoz kell mérni az egészséges sújt. Szerintem 13 évesen olyan 150-160 között/körül lehetsz, abból kell levonni 111-et, ami nagyjából 40-50 körül/között van. Az lenne az egészséges súlyod. Szedj vissza egy keveset, mert a 38 nagyon kevésnek tűnik. Egyénként gratula a fogyáshoz, de tényleg ne vidd túlzásba, mert úgy átesel a ló túloldalára. Táplálkozz egészségesen és mozogj, minden nap legalább fél órát, ezzel megtarthatod a súlyod.
2014. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*súly
2014. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Esetleg elmehetnél pszichológushoz. Nem rosszból írom, nagyon sokat segíthetne egy-két beszélgetés. Biztosan tudna jó tanácsot adni, hogy hogyan birkózz meg ezekkel a problémákkal.


Próbáld meg figyelmen kívül hagyni az osztálytársaid megjegyzéseit. Tudom, hogy nem könnyű, de hosszú távon sokkal jobban éreznéd magad. Az utcára nyugodtan menj ki, senki nem fog kinézni, vagy megbámulni, az emberek (sajnos) legtöbbször észre sem veszik, hogy ki megy el mellettük.


Egyébként gratulálok a fogyáshoz, ha ahhoz volt elég erőd és kitartásod, akkor a mostani problémáddal is meg fogsz tudni birkózni, ne aggódj! Csak fel a fejjel! :)

2014. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat :) egyébként 163 cm vagyok :)
2014. aug. 19. 18:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Az embereknek mindegy mit teszel, mindig lesz valami bajuk veled, de nem csak veled, mindenki mással is. Ha kicsit beszélsz egy-kettővel, hamar rájössz, hogy egymást is kibeszélik, nem számít nekik semmi.

Az jó, hogy lefogytál, gratulálok, de tartsd egészséges keretek között.

2014. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38 kg vagy??? Az szerintem nagyon kevés!
2014. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 *Victorique* ***** válasza:
És milyen magas vagy hozzá? Nem mindegy. Minden esetre, 13 éves lánynak azért 45 kg-nak illik lennie. Próbálj meg egy kicsit többet enni, hízni.
2014. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1 év alatt 52kg? Azt hogy?
2014. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Minden héten 1 kg-ot fogytam :)
2014. aug. 20. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!