Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl jó a pasim, bárhová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó a pasim, bárhová megyünk beajánlkoznak neki a lányok, engem meg leszólnak. Ezen hogy lépjek át?

Figyelt kérdés

Egyrészt büszke vagyok, h ilyen jó pasi a barátom.(tudom, h a külső nem minden, de a lelke is csodálatos)


Úgy érzem, h jobbat érdemel nálam. Bár nem vagyok féltékeny, mégsem esik jól, h ennyire körül dongják a szebbnél szebb csajszik, akikkel már nem tudok versenyezni.


(sajnos én beteg vagyok, és ezt már nem tudom takargatni, már látszik rajtam, és ez rosszabb lesz... lehet szakítanom kéne vele, h boldog legyen egy hozzá illő energikus lánnyal..)


2014. jún. 19. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De veled van, téged szeret, és ez a lényeg.
2014. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért szakítanál, mert ő téged választott, és nem a többi nőt? Olyan rosszat vétett ezzel ?
2014. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szóval azt akarod, hogy nyomjuk neked, hogy milyen kva jó a barátodnak, hogy ilyen energiavámpír vagy...? És debezzegteanyniracsodálatos vagy...?


Tényleg jobb lenne a pasidnak nélküled, ha ilyen h.lye csaja van, hogy nem fogja fel, hogy vele akar lenni és nem mással, akkor valóban jobbat érdemel...

2014. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
beajánlkoznak?
2014. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Pl.: Ma együtt ettünk, és a pincér csajszi rányomult. Ment köztük a vigyorgás, mintha ott se lennék. Meg volt a nagy borra való, és persze a kezemet sem fogta meg kifelé menet.


Nem akarom, h szégyeljen. Én ilyen vagyok, és kész. Ebben a pár normális évemben meg ne legyen senki sem velem szánalomból.

2014. jún. 19. 23:54
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja az még hozzá tartozik, h amikor kiderült a betegségem azt mondta, h ha komolyra fordul, és látszik rajtam, el fog hagyni.
2014. jún. 19. 23:57
 7/12 anonim ***** válasza:
ez durva... de a pasid miért parasztkodik???
2014. jún. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és te még vele vagy???
2014. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem bunkó ő, meg én sem hiszem, h "energia vámpír" lennék.


Egyszerűen fiatalok vagyunk. ő jól néz ki, és vagány..

Nem hiszem, h be kellene velem vállalnia ezt a helyzetet.


Persze,tudom, h a flörtölgetés az nem bűn... Egész egyszerűen ilyen kor látom a különbséget, h én is ilyen csaj voltam még pár éve. És fáj, h ez az egész elveszett...

2014. jún. 20. 00:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Nyilván akkor ezt a kijelentést nem gondolta komolyan. Inkább örülj, hogy téged választott, nem más. Légy vele boldog! :)
2014. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!