Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek túl ezen? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl ezen? Hogy lehet az, hogy neki 3 év nem jelentett semmit?

Figyelt kérdés
Pontosan 24 napja csináljuk ezt a hercehurcát... elkövetett egy hatalmas szemétséget ellenem, ami miatt borzasztó mérges lettem, és elgondolkodtam, hogy akarom-e még ezt az embert az életembe (nem ez volt az első). Úgy döntöttem, jobb, ha szakítunk, de egyáltalán nem zavartatta magát, olyan szövegeket nyomott, hogy jajj, ha én így boldogabb leszek, akkor elenged, stb. Hozzáteszem, hogy az utolsó csepp a pohárban az volt, hogy nem jelent meg az évfordulónkon... Illetve de, csak másnap, részegen. Annyiszor csalódtam már benne, és annyiszor megbántott már, és annyira megváltoztam a vele töltött idő alatt (együtt is éltünk 2 évig), hogy 100%-ig biztos voltam benne, jobb lesz nekem nélküle. Elköltözött kb. 1 hete, és egyszerűen belepusztulok a fájdalomba. Szerettem már akkor is, mikor szakítottunk, de mióta nincs itt, ezerszeresen felfokozódtak ezek az érzések. 2-szer is átjött a héten, itt aludt, de azt éreztem, hogy neki nem jelent annyit, mint nekem. Az egyik este tényleg csak egymás mellett aludtunk, de nekem annyira jó volt, hogy éreztem magam mellett... és annyira hiányzik. Soha nem szenvedtem még ennyire, mint az utóbbi napokban, és végül is tegnap elvitte az utolsó cuccait is, de nagyon csúnyán összevesztünk. Mert hogy én úgy gondoltam, hogy együtt töltjük a hétvégét, ő meg hogy megint hazamegy a retardált haverjaihoz. Tudom, hogy furán hangzik, hogy szakítás után is vele akarok lenni, de igazából úgy váltunk el, hogy legyünk külön kicsit, aztán meglátjuk. És rajta egyáltalán nem látom, hogy keresne, vagy igyekezne, vagy kicsit is szeretne, és annyira fáj. :( Lekötni magam nemigen tudom, mert alig kapok műszakot mostanában (csak hogy még rosszabb legyen), a suli csak szeptemberben kezdődik, a barátok zöme dolgozik/nyaral/más városban lakik. Tesómék szintén nyaralnak. A 4 fal között bőgök már hetek óta egyedül, neki meg ott a családja, a mindenki, és tegnap délelőtt 11-től éjfélig próbáltam elérni - sikertelenül. Ma délelőtt írt egy nagyon durva "megváltoztunk, megváltoztál, szeretlek, de inkább megölöm magam, mint hogy még egyszer közöm legyen hozzád" levelet, ami baromi véglegessé tette ezt az egészet. Tudom, tudom, pontosan tudom, hogy miket csináltam rosszul a kapcsolatunkban, de én nem akarom, hogy köztünk örökre vége legyen. Hajlandó lennék mindent beleadni, hogy változtassak, de úgy érzem, hogy már az sem érdekelné, ha a fejem tetejére állnék, annyira belefáradt. Lépjek túl? Próbálkozzak? Öljem meg őt? Magamat? :D Mi legyen?
2014. júl. 20. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a legkönnyebb mindenkinek az lenne ha kinyírnátok egymást.

Dehát ez nem fog bekövetkezni gondolom...

Szóval vagy találkozgatsz vele és néha vele vagy aminek semmi de semmi értelme azon kívül h nem vagy totál egyedül.

De ha nem válsz el tőle végleg akkor sosem leszel túl rajta.


Szóval vagy véglegesen szakítsd meg vele a kapcsolatot és nincs együtt aalvás meg egyéb marhaságok, vagy maradj így vele.


De ha így vele maradsz akkro saját magadnak köszönheted ha viták lesznek vagy kínlódni fogsz.

2014. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem lassan számára már az sem opció, hogy néha találkozzunk... És tényleg az lenne a legjobb, ha végleg hagynánk egymást, de amíg szeretem, én addig erre nem vagyok képes.
2014. júl. 20. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd beken es lepj tovabb.
2014. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy képes rá?

Egyszerűen ott kell hagyni és befejezni a már már hisztibe illő viselkedést.


Ha nem tudod megállni hogy hagyod a fenébe és nem találkozol vele, akkor ne is haragudj de megérdemled h kínlódj.

2014. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az en exemnek 6ev nem jelentett semmit, szakitas utan 2nappal mar szerelmes volz masba. Hagyd a pics.aba, jobb lesz neked.
2014. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!