Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elfelejtette a párom a születé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtette a párom a születésnapomat. Nagyot csalódtam benne. Már sok minden megfordult a fejemben. Talán megcsal? Hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
Szerinten, ha valakit szeretünk, akkor az a legalapvetőbb, hogy ilyen ne forduljon elő. Lehet, hogy már mást szeret? Hogyan derítsem ki?

2014. jún. 3. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ó, mamám! A sajátomat képes vagyok elfelejteni, pedig tény és való, hogy szeretem magam, és nem csalom meg magam.
2014. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

elssőőőőő:,D

ne húzd fel magad ilyenen;) az enyém is elfelejtette, de attól még szeret:))

2014. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon buta kérdés... Szerintem a legjobbakkal is megesik hogy elfelejtik a születésnapokat. Ne légy már ilyen hisztérika!!
2014. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha férfi a párod, akkor ne csodálkozz rajta, őket minden évfordulóra előre figyelmeztetni kell. :-))))
2014. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is biztos elfelejteném az övét.Amúgy vennék magamnak ajándékokat,ha már ő nem volt képes.
2014. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy rosszul esik, de ne vonj ilyen messzemenő következtetéseket ennyiből.


Neked alapvető dolog, neki em feltétlenül.


A férjem konkrétan a sajátját is elfelejti, persze a dátumot tudja, de amikor megköszöntöm mindig jól meglepődik.

A saját anyukáját sem köszöntené ha nem figyelmeztetném, a sajátomat pedig hetekkel előtte emlegetem neki...

ennyi

2014. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Hatalmas probléma. Én ha szeretek valakit akkor szeretem, és ha elfelejtem a szülinapját akkor elfelejtem ,de attól még szeretem. Nem értem ezeket a kicsinyes problémákat a világban, amit annyira felnagyítanak az emberek. Szülinap, névnap ilyen évforduló olyan f@ szomtudja... Nem lehet egyszerűen együtt lenni és szeretni a másikat? Annyira nem érdekel, hogy mikor születtem, vagy más mikor született, bár kb. egyedül vagyok ezzel.
2014. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát figyi én párom szülinapja előtt 1 héttel már izgalomban voltam, hogy mi legyen az ajándék stb....

Aztán mikor a szülinapja volt akkor sok esemény elvont a figyelmem és elfelejtettem felköszönteni!!! Nagyon restelltem a dolgot, de ez van.


Majd amikor te is elfelejted akkor egálba lesztek. Én nőként képes voltam elfejteni, de nem állt meg a világ.


És az a legnagyobb butaság az egészben, hogy túlliheged a dolgot és összeesküvéselméleteket gyártasz.

2014. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sajátomat se ünneplem, és nem is vágyom rá, hogy körül rajongjanak egy napon. Szóval én nem akadnék fenn ilyenen.

Felszínes vagy, ha így gondolkozol.

2014. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Párom egy ilyenre se lenne képes emlékezni, ha nem írná fel a kis mindentudó okostelefonjába, ami aztán figyelmezteti, ha közeleg az esemény. Még az évfordulónkat is elfelejtette, amíg nem írta fel.

A férfiak valahogy máshogy vannak beállítva, emlékezni fognak a fontos üzleti találkozó időpontjára, de a kedvesük szülinapjára, telefonszámára, cipőméretére nem. Nőként ez elkeserítő tud lenni, de ha tudod, hogy ők ilyenek, akkor egyszerűen vedd tudomásul egy szomorú sóhajjal és hagyd, hogy kiengeszteljen, az ilyesmitől még nyugodtan te vagy élete asszonya, hiába felejti el. Különben is: én például nem szeretem annyira nőként azt ünnepelni, hogy már megint egy évvel öregebb lettem! :D

2014. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!