Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akkor ő most ugyanaz?

Akkor ő most ugyanaz?

Figyelt kérdés
Geronimo Stilton egy népszerű kisebb gyerekeknek szóló történet írója és szereplője. Viszont nemrégiben olvastam egy magazinban egy Tibetről szóló cikket amit szintén egy bizonyos Geronimo Stilton írt. Ez véletlen egybeesés lenne vagy ez ugyanaz a személy? Tudom ez elég hülyeség,de nagyon kíváncsi vagyok,a neten pedig semmit nem találtam a személyről.

2014. aug. 19. 20:54
 1/3 Mirtill1D válasza:
Szerintem ez csak véletlen egybeesés :)
2014. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De Geronimo Stilton? Azért ez elég furcsa név. Na de mindegy valószínűleg tényleg csk véletlen egybeesés.
2014. aug. 22. 15:14
 3/3 BringaManó ***** válasza:

A gyerekkönyvek szerzőjeként feltüntetett nem valódi személy, ő a mesefigura.

A szerző Elisabetta Dami:

[link]

[link]


(Van nálunk 1-2 könyvtári darab, azon a könyvtárasok ráírták. :-) Vö. [link] )


A magazinbeli cikkről meg mit mondjunk így látatlanban? Azt a magazintól kell megkérdezni, hogy szerzői álnév-e, vagy a meséből vettek át egy részt... :-)

2014. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!