Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan viselkedjek, hogy ne...

Hogyan viselkedjek, hogy ne legyen megint ugyanaz mint eddig?

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe, és az eddigi osztálytársaimmal nem volt túl jó a viszonyom.Annyi hogy reggelente egy kézfogás meg "csá" és elvolt intézve.De semmi együttlógás meg ilyenek.1 jó haverom volt aki tényleg haver volt, de ő nem oda jön ahova én.Mindig visszahúzódó típus voltam.Nem akartam soha a figyelem középpontjába kerülni.Az új osztálytársaimmal pedig jó viszonyt akarok hogy ha már az általánosban töltött 8 évemet elcsesztem, akkor legalább ez a négy év legyen olyan hogy több normális barátom legyen.

2013. szept. 1. 16:03
 1/4 anonim válasza:
Csak legyél önmagad! Próbáld meg elfelejteni az előítéleteidet az új osztálytársaiddal kapcsolatban és ne félj, hogy mi lesz!
2013. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem :).Köszi a biztatást.


Ez már csak azért is nehéz mert ugye nem voltam gólyatáborban (nem szívesen részletezem miért) így nem ismerek senkit, és rajta kívül mindenki ismer valakit.Ma már pár sráccal váltottunk pár szót de semmi extra

2013. szept. 2. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is légy tisztában a jó tulajdonságaiddal, hogy miért is lennél te jó haver, barát. Ülj le, és írd is le, ami eszedbe jut. Szóval legyenek jó érzéseid magad iránt. A visszahúzódás az csak egy tulajdonságod a sok közül.


Ha érdeklődsz valami iránt, ne habozz szakkörre jelentkezni. Ha segíteni kell valahol, önként jelentkezz. pl padokat pakolni


Olvass reggelenként/lefekvés előtt önfejlesztő könyveket, az ott olvasott és neked tetsző ötleteket próbáld is ki. pl: Dale Carnegie - Sikerkalauz 1. (Hogyan szerezzünk barátokat és hogyan bánjunk az emberekkel?)


Légy kedves a nagymenőkkel és azokkal is, akik a "periférián" vannak.


Sok sikert neked a gimiben!;)


(most látom, hogy egy éves a kérdés....sikerült beilleszkedni?)

2014. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Jobb később mint soha ;)


Szerencsére sikerült beilleszkedni.Mindenkivel jóban vagyok, és van egy 5 fős baráti társaságunk, akikkel mindenhova együtt megyünk

2014. aug. 25. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!