Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti (mármint akinek van ilyen...

Ti (mármint akinek van ilyen az ismerősi körében) nem utáljátok már nagyon hogy egymás ellen beszélnek? Hogy reagáltok ezekre?

Figyelt kérdés

Sok példát tudnék mondani de pl kb 1 éve jöttem össze egy sráccal,igaz,van relatíve sok hibája,dolgok amin változtatni kellene,de én így fogadtam el,így szeretem.

Az egyik közös ismerősünk,aki ideiglenesen együtt lakik a párommal,viszont állandóan emlegeti ezeket nekem,hogy a párom már megint ezt és ezt csinálta vagy nem figyelt oda rá(megjegyzem ez a közös ismerős olyan hogy nem érti meg ha valami nem érdekel téged),vagy hogy vett a párom tv-t otthonra mert a régi elromlott,és akkor megkérték őt(a közös ismerőst)hogy ebben a hónapban ő fizesse ki a számlákat és a közös ismerős relatíve felháborodott ezen.

Meg hogy a párom néha használja a közös ismerős dezodorját meg ilyesmi.

Jó,értem én hogy a párom is hibázik meg ilyenek,vagy nehéz néha megérteni a viselkedését,de nem értem miért kell a másik ellen beszélni,és akkor még valahol várja is hogy helyeseljek meg igazat adjak neki...



2014. aug. 20. 23:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát én nem igazán bízom ebben az ismerősben,de nem is ismerem annyira nagyon,szóval nem tudom mennyire hihetek a szavának...a páromban megbízom,de azt is gondolhatnám mi van ha félreismertem,bár ezt nem hinném.
2014. aug. 21. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!