Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha mostanság sokat olvasok,...

Ha mostanság sokat olvasok, valóban azt jelenti, hogy a valóság elől akarok elmenekülni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Összekevered a kockulással.
2014. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Történt esetleg valami, ami rosszul érintett? Vannak barátaid?
2014. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem, és nem is kockulás.

Az olvasás egy értelmes időtöltés. Hasznodra fog válni.

2014. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez az a kérdés, amit leginkább magadnak kell megválaszolni, nem nekünk. Van aki puszta szórakozásból olvas, van akinek meg benne van az hogy "elmenekül" a világ elől.


Én pl korábban sokat olvastam esténként. Egyrészt azért mert nem "stresszes" mint egy számítógépes játék, a filmek kiszámíthatóak, és a látványon kívül semmit nem mutat nagy részük, egy kész dolgot nyom a képembe, míg a könyvben szabadon képzelhetem el a dolgokat.

2014. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem tartom menekülésnek fejleszted magad és a szókincsedet attól még ,hogy manapság nem divat olvasni nyugodtan olvass csak a hasznodra válik:)
2014. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Akár jelentheti azt is, de nem sok esélyt látok rá. Bár érdekes, hogy nem tudod eldönteni magadról...
2014. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Olvasás, "kockulás", tv nézés ezek mint arra szolgálnak hogy kikapcsold az agyad, ki szállj a mindennapi életből. Nem feltétlenül jelenti azt hogy menekülni akarsz a valóságtól. De ez igazából megint egy olyan kérdés amire te tudod a választ. Miért olvasol? Szórakozásból vagy gondolat elterelőnek? Én pl mikor el akartam felejteni egy szerelmet akkor a videójátékba menekültem (ami közelsem hasztalan, rengeteget segít a fejlődésben/tanulásban. , csak divat leszólni). De ma már csak arra használom hogy egy jó 1-2 órát szórakozzak barátaimmal.
2014. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!