Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van értelme az IPL-es szőrtele...

Van értelme az IPL-es szőrtelenítésnek? Valóban ér valamit? Nem a marketingduma érdekel, hanem a valóság.

Figyelt kérdés

Amikor elkezdett elterjedni az IPL úgy hirdették: végleges. Most már eljutottunk oda, hogy csak „tartós”, sőt, „néhány évre szól”.

De egyáltalán ér valamit? Én túl vagyok egy 10 alkalmas szérián, és semmi se történt. Éppúgy nő a szőr és épp annyi mint előtte. Az ígéret előtte: 5-6, max 8 alkalom és szőrtelen leszek. A túrót leszek! Semmi se történt.

Na most másnak milyen tapasztalatai vannak?


2013. máj. 25. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek gyönyörűen megcsinálták, neki tényleg szőrtelen lett,igaz az nem tudom pontosan hány kezelésen volt, négyhetente járt, de nem tudom meddig.

Nekem szőke,világos a szőr mindenhol, így csak megpróbáltam,de nem ért semmit :(

2013. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nekem fehér bőröm és fekete szőröm van.látványra a legrosszabb de ipl szempontjából meg a legideálisabb. elvileg. mert gyakorlatilag ugye az eredmény zéró.


Nekem szőke,világos a szőr mindenhol

2013. máj. 25. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Én otthoni gépet használok, nekem nagyon bevált, bár még csak 2 hete használom, de hetente villantok (most lesz a 3. alkalom), már látszik a z eredmény, persze közel sem tökéletes még, de használ. Nekem is sötét szőröm és világos bőröm van.
2013. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!