Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem mintha régen annyira...

Úgy érzem mintha régen annyira akartam volna igazodni a divathoz/emberekhez, hogy teljesen megváltoztam. Vajon miylen voltam?

Figyelt kérdés
én nem tudom milyen lehetek igazából mert teljesne megváltoztam tényleg ._. ti is szoktátok így érezni magatokat? Lehet ez csak azért van mert egyre idősebb leszek és azzal ennyire megváltozott a jellemem?

2014. aug. 22. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Aha, pl én is így vagyok. :D

Bár inkább olyan értelemben, hogy régebben mindig, szinte görcsösen a divathoz alkalmazkodtam, akármiről is legyen szó. Ez mostanában már semmilyen szinten nem érdekel, olyan zenét hallgatok, amilyet szeretek és olyan ruhákban járok, ami tetszik nekem például.

Sok emberrel nem is vagyok már jóban, akikkel régen jóban voltam, ismerkedtem azóta másokkal is.

Régebben eljártam szórakozni, sokat ittam, minden hülye srácot felszedtem és rengeteg primitív, felesleges ember volt körülöttem. Imádtam a kalandokat, az izgalmat, minden hülyeségben benne voltam. Mostanában jobban szeretek egyedül lenni és a világ legnyugisabb dolgaival kötöm le magam.

Egy szóval szöges ellentéte vagyok annak, mint pár évvel ezelőtt. És gyakran elcsodálkozok magamon, hogy azt teszem most, ami régebben meg sem fordult a fejemben. Bár így teljesen jól érzem magam, semmi gondom a megváltozott személyiségemmel. Úgy érzem önmagam vagyok. :D

Bár még csak 17 éves vagyok és talán úgy fél-1 évvel ezelőttre tudom tenni ennek a változásnak a kezdetét, ez szerintem is a "korral jár". Kiéltem a lázadó, kalandvágyó énemet, most már inkább a nyugalomra vágyok.

2014. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!