Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen nem tetszettem sok fiúnak, aki nekem tetszett. Most megváltoztam külsőre, és tetszem nekik. Hogyan dolgozzam fel? Bennem még az elutasítottság képe él, hogy akkoriban levegőnek néztek.

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy most a negtív dolgokra kellene figyelned. Örülj, hogy megszépültél.
2011. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahogy csak sikerül :)) A kudarcokat is sikerült annak idején feldolgozni. Azért most könnyebb dolgod lesz. Inkább arra vigyázz nehogy elszállj magadtól, mert az igen taszító tud lenni egy lányban.
2011. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt az alkalom, hogy visszaadd nekik.
2011. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem érdemelnek meg...kapsz te más srácot, van belőlünk fiúkból elég.
2011. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát... szerintem az az időszak már megmutatta, hogy kivel nem kell kezdened... Mondom ezt, pedig férfi vagyok.

E mellett hogy dolgozd fel? Örülj neki, és hízzon a májad! :)

2011. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!