Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltiltottak a barátnőmtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltiltottak a barátnőmtől mert kiderült, hogy régen drogoztam. Most mit csináljak? Miért nem értik meg, hogy az a múlté és megváltoztam?

Figyelt kérdés

Volt egy nehéz időszak az életemben és kamasz voltam szóval drogoztam de leálltam és normálisan élek most. Igaz vannak nehéz napjaim amikor senki ne szóljon hozzám de nem komoly. A barátnőm tudott erről, elmondtam neki még az elején de most valahonnan a szülei is megtudták és azt mondták, hogy meg ne lássanak még egyszer a lány közelében. Elmondtam nekik többször is, hogy mi volt az oka és hogy már évek óta nem csináltam semmit és nem is kell csak időnként alkoholt szoktam inni. De nem rendszeresen és nem vagyok alkoholista. Nem vagyok rossz hatással a lányukra. Mit csináljak szerintetek?

Elegem van már a fikázó válaszokból. normálisan válaszoljatok ha lehet, ha nem akkor húzzatok el!

23/F


2013. jún. 23. 23:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a barátnőm 18 lesz. Úgy vannak vele hogy ameddig az ő házukban él azt csinálja amit mondanak neki.
2013. jún. 24. 00:02
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos ezzel nagyon nem tudsz te mit kezdeni, max a lány beszélhet velük valahogyan. Azért képzeld el, hogy neked van egy kislányod, aki egy "drogossal" jár, aki ráadásul sokkal idősebb is nála. Most felejtsük el azt a tényt, hogy te megváltoztál, az egy szülőnek nem jelent semmit, nincs rá biztosíték. Na, ugye hogy így már más... Ezzel nem azt mondom, hogy jogos, de így talán érthető a reakció.

Talán idővel megbékélnek. :)

2013. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ilyen múlttal talán meg tudnám érteni valamennyire a srácot de tényleg mindent elmondtam, őszinte voltam. 7 hónapja vagyunk együtt és semmi rossz nem történt ez idő alatt. Tökéletes volt minden amíg valamelyik f**kalapnak nem járt a szája.
2013. jún. 24. 00:36
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Ezt sajnos bebuktad. Mondd meg a lánynak, hogy köszönje meg a szüleinek a törődést, te nem fogsz titokban, a hátuk mögött bújkálva randizgatni vele, mert abból már régesrég kinőttél. Ha 1-2 héten belül nem toppan be hozzád a lányka, hogy megbeszélte a szüleivel azt, hogy a 6-8 évvel ezelőtti drogozásod nem fertőző, akkor ennyi, keress mást. És az új lánnyal ne legyél ilyen őszinte, mert ha az is elmondja a szüleinek, akkor esetleg azt is bebukod.


Érdekes, hogy ha rendszeresen se**betosznád a leánykájukat, lekezelően viselkednél vele, nem dolgoznál, mittudomén az nem zavarná annyira a szüleit, hogy eltiltsanak tőle, de hogy évvekkel ezelőtt kipróbáltál valamit, majd magadtól megtanulva a leckét, szépen abba is hagytad, hát azt neeeem...

2013. jún. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Bizalomvesztés... nincs igazán mit tenni. Egyébként érthető a reakciójuk, hiszen csak te állítod, hogy nem nyúlsz droghoz, ők ezt nem tudhatják biztosra.
2013. jún. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
na ésmi lett szakítotatok??
2014. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!