Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Támadtak már meg titeket...

Támadtak már meg titeket miközben bicikliztetek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Üdv újra! :D Eddig csak egyszer kergettek meg kutyák. :)
2014. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem
2014. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, miért kérdezed?
2014. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy veszett tacskó. De gyorsabb voltam.
2014. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszer egy cigány gyerek elém ugrott hogy álljak meg, mennyire király biciklim van, ki szeretné próbálni, menne vele egy kört. Nem akart tovább engedni, belerúgtam egyet és gyorsan eltekertem.
2014. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer egy kis tacskó féle akarta megkóstolni a lábam. Picit sarokkal odapöccintettem, el is ment.
2014. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Jah a szél. Alig bírtam tekerni, és 15 m után majd meghaltam. Jah hogy ez nem számít? oh shit
2014. aug. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan már volt párszor, hogy belém kötöttek: Pl földesúton bicigliztem, volt egy helybéli öreg tata, azt hitte, hogy én vertem meg az unokáját, (merthát ugy a szőke, szemüveges srác az csak is Józsi fia lehet) falun ez így szokás. Na aztán ez a mi ki kocsma hősünk neki is állt fujtogatni.

Olyan is volt hogy egy vaverommal bicajoztunk egymàs mellett, jött mögödtünk egy motoros, persze nem tetszett neki hogy a 4mèter széles útból 1,5métert elfoglalunk, na az is belém kötött.

Volt olyan hogy mellém àlltak fiatalok kocsival, kérdezgettèk a biciglimet, hogy hol, s mennyiért vettem, majd semmi balhé vagy rossz szó, pofán öntöttek valami löttyel.

Kutyákkal is már meggyült 2szer a bajom.

24f

2014. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!