Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nők...

Miért van az hogy a nők sokkal inkább ragaszkodnak az új dolgokhoz?

Figyelt kérdés

még akkor is ha teljesen értelmetlen, sőt sokkal rosszabb.

Pl. gyakori lakásfelújitás, izléstelem műanyag ablak, ajtó, modern ronda bútor, stb. Személyesen ismerek olyat, aki szép régi házat elcsúfitott ilyenekkel...



2014. aug. 23. 03:03
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

A nők imádnak rivalizálni a többi hülye nővel.

Ez pedig ezt hozza magával.

2014. aug. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még az is lehet, hogy néha van benne ráció. Például az ízléstelen műanyag ablak valószínűleg sokkal jobban zár, energiatakarékosabb, mint a szép régi szétrohadt fakeretes. A modern bútort meg van, aki jobban komálja, meg általában praktikusabb is, mint a régi.

Ami régi, az önmagában nem feltétlenül szép, főleg ha ráomlik a fejedre.

2014. aug. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Mert mivel nem értenek hozzá, és nagyon nem érdekli őket, gondolják, hogy az jó is.

Ha már kicsit jobban keres a férj, biztos közeleg a lakásfelújítás...ha meg nem, akkor devizahitelből.

Köztudottan a nőket lehet a legjobban bepalizni ezekkel, a műszaki emberek pénztermelői, akik kihasználják a butaságukat, meg a sznobériájukat.

Néha azt mondom, hogy jól teszik, néha megsajnálom őket, bár inkább a férjeket kéne.

2014. aug. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Megint valaki, aki más házának berendezésével foglalkozik. Neked így tetszik, nekik úgy, nem neked kell a házukban lakni.

Amúgy próbálj meg olyan lakásban lakni, ahol szarul szigetelnek az ablakok a tél közepén, majd meglátjuk, hogy sokkal rosszab-e a normális szigetelés.

2014. aug. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
A tárgyban szereplő nőci szerintem a régi házban nem találja a helyét, nem érzi otthon magát,és lehet, hogy gondja van a lakberendezéssel,a színekkel, azért teszi ezt, amit tesz.
2014. aug. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom...én inkább a régi dolgokhoz ragaszkodom, de szerintem az sem jobb.
2014. szept. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont nem ilyen vagyok, a műanyag ablakot a párom akarta, nekem mindegy volt, viszont a modern bútor, berendezés amit ő választott az nekem nem annyira tetszik, ráadásul ő a minimalista stílus híve, pár hideg dekoráció mértani pontossággal elrendezve.. brr..

Az új, felesleges műszaki cikkeket is ő hordja haza, évente váltja a telefonját, mindenféle apróságot vesz, emellett én is olyan konyhai eszközöket kapok, amiket talán évente egyszer használok. Nem is szeretjük a gofrit, minek gofrisütő? Meg kukoricapattogtatógép, amikor úgyis mindig mikrósat veszünk...

2014. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!