Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányok! Hány évesen...

Kamasz lányok! Hány évesen jött meg először nektek? Hogyan fogadtátok?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalat bármi jöhet amit azért még úgyahogy megosztanátok.:) Kort is ha lehet de nem kötelező
2014. aug. 22. 20:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

12 voltam (majdnem 13). Kicsit meglepődtem, de nem ijedtem meg, rögtön szóltam anyumnak, aki adott betétet.

17L

2014. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
12. Hát... sehogy? Örültem, hogy az pubertásom normális ütemben zajlik, aztán ennyi. Néha nehéz volt, mert rettenetesen erős volt és aggódtam egész nap, hogy szivárog-e.
2014. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
És milyen helyzetben/hol? Pl. Otthon , moziba stb.
2014. aug. 22. 21:03
 4/27 anonim válasza:
100%
11 eves voltam :) decemberben tortent mindez.. Tel volt. Kint jatszottunk a tesommal. Elmentem a wc-re es akkor lattam hogy egy kis piros folt van a bugyimon.. Nem szoltam mamanak.. Jott anyu, hazamentunk.. O elakart menni uzletbe , de en mondtam hogy most ne menjunk mert baj van.. Hazaertunk.. Es megmutattam neki.. Es adott betetet:D es elmagyarazta hogy mar nagylany vagyok:D 16/l
2014. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%

12 évesen, két hónappal a szülinapom előtt. Otthon vettem észre a vécén, hogy olyan a papír, és másnap reggelre meg is jött rendesen. Utálom.:( Első két nap nagyon erős, suliban meg nem lenne jót átázni...:D Bár maradtam volna még egy ideig "kislány" úgymond.

13/L

2014. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

11 éves voltam, és nagyon lezserül fogadtam, hisz a nővérem, aki tizenkettő volt, már "nagylány" volt, így sokat tudtam a dologról - és már számítottam én is rá.

ja, neki pl. fájt előtte a hasa 2-3 héttel, még orvoshoz is elvitték a szüleink, hogy lehet, baj van, nekem meg csak úgy egyszer csak megjött.

2014. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
11éves voltam. Tesin úsztunk, utána vettem észre az átöltözésnél, hogy véres, kértem a barátnőmtől betétet. Utána otthon elmondtam, ennyi, utálom amúgy, amíg szűz voltam 12 napig véreztem, de nem görcsöltem meg nem voltam hisztis, mióta nem vagyok szűz már "csak" 7 napig vérzek, de első 2 napon szörnyen görcsölök, és 1 héttel előtte már hisztirohamaim vannak.
2014. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen, itthon, nyáriszünet alatt. Meglepődtem, de tudtam miröl van szó :)

Most vagyok 15.

2014. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Játszótéren...11 és fél éves voltam. Kicsit korainak tartottam.

15/L

2014. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

7es voltam, épp itthon voltam és beteg, de délután osztályfarsangra mentem mert fontos feladatom volt. Itthon készülődtem mikor egy icipicit megjött. Kicsit megijedtem, hogy basszus milyen gyakran járjak wcre, felvehetek e egy szoknyát stbstb, de hamar elmúltak az aggodalmaim :D


17l

2014. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!