Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért viselkedett így, ha...

Miért viselkedett így, ha lényegében idegennek tart?

Figyelt kérdés
Csütörtökön elmentem egy régi ismerôshöz, hogy segítséget kérjek tôle (volt nálunk vendégségben, mi is megleptük már egyszer tavaly. amúgy facebookon ismertem meg és 2x találkoztunk), mert csak ô volt a közelben és a kislányommal nem lett volna hol aludnom. Elsônek azt mondta, nélkülünk is van elég problémája, nem érti minek bukkanok fel mindig. Aztán mondtam, hogy jó, megoldom másképp, de azt mondta, várjuk meg ott, ahol voltunk és visszajön és nála alhatunk. Aztán elment, vissza is jött értünk elõbb. Vett közben nekünk vacsorát, aztán amikor indult dolgozni adott a fejem tetejére egy puszit. ... De én egy idegennek nem adok puszit... Mert azzal is érvelt elôtte, hogy éjszakásba megy dolgozni és hát idegenek vagyunk neki, hogy hagyjon a házában? Aztán reggelre meg ott tartott, hogy maradhatunk aznap is, ha nem 'csicsergünk' sokat. Amikor meg jött a családsegítôs értünk (nagyon rossz helyzetben voltunk, én 19, a lányom 5 éves amúgy és utcára kerültünk), a nônek azt mondta, ha nincs hely, nála is lehetünk egy darabig. Miközben elôzô este még idegennek tartott... Mi lelhette? Vagy mi ez a viselkedés? Tôle nem akarok ilyent kérdezni, úgysem válaszolna.
2014. aug. 26. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Te 14 évesen szültél?? wao..

Lehet, hogy van még benne emberségesség és ezért, lehet, hogy jobban kedvel mint amennyire mutatja, lehet hogy az első reakcióját később durvának tartotta ezért változtatott rajta...

2014. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy, hogy segítség. Gondolom idősebb nálad.

Ha egy olyan lány kérne tőlem segítséget, aki 19 évesen gyerek fejjel egy 5 éves gyerekkel az utcán van, én is segítenék.

A puszi a fejed tetejére a gondoskodás és a sajnálat jele. Azért engedett be titeket, és azért vett vacsorát, hogy segítsen a bajba.


Szüleid, barátaid nincsenek? Miért egy idegenhez mész szálláshelyet kérni? Nyilván ítélkezni nem fogok, és nem látok bele az életedbe, de valamit kezdj magaddal. Ha ez az ember felkarol, akkor maximálisan ragadd meg a lehetőséget. Fejezd be a 8-at ha a szülés miatt nem tetted, és tanulj egy szakmát, mert nem élhetsz egy gyerekkel mindig más jóindulatára hagyatkozva.

2014. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tavaly érettségizetem, tehát a sulit nagyjából befejeztem, majd ha helyrejöttünk gondolkodhatok esetleg szakmán. És nem lakok mindig más nyakán igaziból. Anyámtól eljöttünk, amit lehetett, mert alkoholista, apám is ugyan az... Családok átmeneti otthonában laktunk, csak próbáltam segíteni valakinek, ami rosszul sült el sajnos, így le kellett lécelnem. 400 Kilóméternyire költöztünk a barátomékhoz, ahol utcára tettek, merthogy a szüleinek nincs szükségük még egy kisgyerekre. Megértettem és eljõttem tôlük egy ismerôshöz, aki egy bũnözô, de én nem tudtam, ém jó embernek láttam. így kerültünk ahhoz, akit írtam. És csak egy estét aludtunk nála, nem akartam a nyakán maradni, de csak ô jutott eszembe. Jelenleg anyaotthonban vagyunk és tanultam ebbôl. Nagyon elcsúszhat az ember élete még akkor is, ha csak jót akar valakinek. Most munkát keresek az új helyen... Sosem voltam a máson élôsködô fajta. ...
2014. aug. 26. 13:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak gondolkodtam rajta és nem értem ôt. Mármint nagyon rendes és tényleg igaza is van... Csak fura. :)
2014. aug. 26. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:

xD felsorol vagy 20 embert akinek a nyakán lakott aztán hozzáűzi, hogy sosem volt máson élősködő xDD Na jó nem ítélkezem, csak megakadt a szemem egy percre..

Ha nem is miattad de a gyerek miatt én is segítettem volna..

2014. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!