Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lehetetlen protekció...

Miért lehetetlen protekció nélkül munkát találni?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy olyan embereket vesznek fel dolgozni akiknek meg sincs a szükséges végzettsége?
2014. aug. 27. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Ne általánosíts. Ha olyan szakmád lenne amire van igény a munkaerőpiacon akkor nem lennének ilyen problémáid. Túltelített helyeken pedig természetes, hogy abban bíznak akiről tudnak is valamit.
2014. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a vállalkozó csak a haverokat veszi fel. Nagyon ritka, hogy más vesznek fel, akkor is, ha jobb a végzettsége. Ez Magyarország.
2014. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem általánosítok csak az igazat mondom hogyha szétnézel olyan munkahelyeken ahol én is dolgozhatnék azt látom hogy olyanokat vesznek fel akiknek nincs meg a végzettségük, sőt még a főiskolába sem kezdtek bele. A kérdés nem arról szólt hogy mi a végzettségem és hogy mennyire hasznos hanem arról hogy valakiket gimnáziummal felvesznek oda dolgozni ahol én is keresek munkát.
2014. aug. 27. 15:46
 4/15 anonim ***** válasza:
A diploma nélkülieket nem kell annyira megfizetni.
2014. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az remek de ahogy látom érettségizettekből is a protekciósokat veszik fel. De sajna nekem ettől nem lesz melóm, és bizonyos idő után már tele van az ember hócipője ezzel.
2014. aug. 27. 15:59
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez régen is így volt. Érettségivel ne várd el hogy rögtön középvezetőnek vegyenek fel.
2014. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Írtam hogy még a főiskolára sem vették fel gondoltam ebből egyértelmű hogy megvan a diplomám. Nem érettségivel akarom felvetetni magam dolgozni.
2014. aug. 27. 16:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem lehetetlen.
2014. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Eddig öt munkahelyem volt, egyetlen egyszer sem volt protekcióm.
2014. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A 2-es válaszához még hozzáteszem azt, hogy igen, ezek a tipikus nagy bunkó cégvezető és az is, aki az egész családják alkalmazza a cégbe, miközben egyiknek sincs fogalma a cég meneteléről és fejlődési lehetőségekről ...
2014. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!