Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tesztek ha belétek köt...

Ti mit tesztek ha belétek köt pár "nem napon barnult ember"?

Figyelt kérdés
úgy értem mész úgy az utcán,hogy minden előjel nélkül elkezdenek anyázni és verekedni hívnak. Ilyenkor mit csináljak,hogy leszálljanak rólam ? Már nagyon idegesít hogy folyton megismétlődik és persze egyedül egy szót sem szólnak csak akkor ha csoportban vannak.

2014. márc. 17. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a minap kiröhögtem, amitől persze még idegesebb lett, de csak a szája volt nagy, úgyhogy faképnél hagytam. Persze nem elhanyagolható, hogy érezte, ha pofont adok, erős testi hátrányban van, de minek verekedni, ha elkerülhető? Még a végén téged jelentenek föl... jobb a békesség.
2014. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék neki békésen véget vetni de sajnos ezek nem hagyják abba. Nem lehet értelmesen beszélni velük.
2014. márc. 17. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a következő fokozat az lett volna, hogy tolok róla egy sztárfotót a telefonommal, hogy érezze, hogy bukóra áll. Az nyilvánvaló, hogy ha leütöm, az nekem se jó!
2014. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen értelmet vársz egy növény IQ-jával rendelkező valakitől, aki csak az erőszak nyelvén ért?

Mit teszek? Helyzetfüggő. Legtöbbször csak végigmérem, és kiröhögöm az illetőt. Bunyózni nem nagyon akarok, több okból:

1. Ha már többen vannak, és arcoskodnak, akkor valószínűleg erőfölényben vannak, így kétséges a győzelmem.

2. Ha épp valami nyikhaj nagypofájú társaságot fogok ki, és sikerül levernem őket, akkor előfordulhat, hogy én kerülök börtönbe (mert itt rájön a rasszista indokkal elkövetett...), vagy kapok pénzbüntetést, de mindenképpen tárgyalásnak nézek elébe, ami nem hiányzik.

2014. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 pelgrim ***** válasza:
21%

„Nem napon barnult ember” még nem kötött belém, a „napon barnult” is csak nagyon régen, alig emlékszem rá, akkoriban még fogékony voltam ilyen dolgok iránt. Úgy hát nem is tudom mit kellene tennem ha mégis előfordulna. Ilyen, vagy ehhez hasonló amit itt leírtál még soha nem fordult elő velem.


De ha tényleg megakarsz szabadulni efféle dolgoktól – mert fogékony vagy ilyen dolgok iránt – akkor szerintem jó lenne ha egy komoly önvizsgálatot végeznél. Járj a végére vajon melyek a gondolataid, a véleményeid, milyenek az érzelmeid a „nem napon barnult” és más emberek iránt? Mert ezek a dolgok, a gondolataid a véleményeid, az érzelmeid irántuk a félelmeid tőlük azok, melyek ilyen viselkedést csalnak ki belőlük. Negatív gondolataink véleményeink érzelmeink, stb. mások iránt úgy vesznek körül bennünket mint sötét felhők, tele hosszú, horgokkal ellátott nyúlványok, és ha van a közelben olyan ember aki ezt megérzi, az biztosan beleakad.

2014. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

pelgrim Te el is hiszed azt a sok marhaságot amit itt leírtál?

"Ilyen, vagy ehhez hasonló amit itt leírtál még soha nem fordult elő velem." Itt a pont. És itt a "baj" is. Ha nem kerültél még ilyen helyzetbe, akkor milyen jogon is adsz tanácsot a kérdezőnek, pláne olyat, amiben őt hibáztatod amiért esetlegesen belé köthetnek.

Ez komolyan mondom, a röhej netovábbja. Amíg nem éltél olyan valakik között akik azért is beléd kötnek, mert éppen kifordítva viseled a sapkádat, addig itt ne osztogasd az észt! Önvizsgálat, negatív érzelmek... hát az agyam eldobom. Menj kicsit ki a világba a rózsadombról és tapasztalj, aztán utána nyilatkozz!

Biztos az a norvég tömeggyilkos féreg is azért mészárolta le azt a sok gyereket, mert mindegyikük rosszat gondolt róla, és ezt a viselkedést csalták ki belőle.

2014. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyere hozzánk lakni, gyakran elő fog fordulni veled is. Igen gyors ütemben fogod átértékelni az életfelfogásodat egy hét alatt, bogaram.
2014. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*egy hét után
2014. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pelgrim ***** válasza:
35%

# 6


Hogy az enyhe félreértést némileg helyrehozzuk, a kérdés ez volt:


«Ti mit tesztek ha belétek köt pár "nem napon barnult ember"?»


A válaszom erre: «hát nem is tudom mit kellene tennem ha mégis előfordulna.»


Tehát NEM TUDOM.


Továbbá csak azt írtam le, hogy hogyan szabadulhat meg efféle dolgoktól, nem azt hogy hogyan viselkedjen ilyen esetben. Természetesen nem várom el a kedves kérdezőtől hogy úgy is tegyen. És őszintén szólva inkább magamnak írtam, a kérdés egy nagyszerű alkalomnak kínálkozott, hogy gondolataimat összefoglaljam ebben a dologban. És ha hiszed, hanem ebben van tapasztalatom.

2014. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb kitérni. A gond az, hogy csak olyan emberrel kötekednek akit jó eséllyel megvernek. 12-14 évesen engem is megtaláltak többször. Ma már eszükbe sem jutna... érzik, hogy nem járnának jól....
2014. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!