Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Barátkozni lehetetlen?

Barátkozni lehetetlen?

Figyelt kérdés

Fiú barátokra nem igazán tudok szert tenni, úgy istenigazi meghallgat, elfogad, támogat stb... Egyszerűen nincs, és nem is tudnék igy nézni rájuk én sem.

"Haverok" lennének, de tényleg csak idézőjeles, hivni nem hivnak, én csak létezek, de nem vagyok releváns, nem számitok. Természetemből adódóan nem tudok csak úgy odamenni másokhoz.

Sőt egy barátnál többet nem is tudnék elképzelni.


Lányokkal szivesen ismerkednék, sőt szeretnék is, de tőlük meg félek T.T Ha lenne annyira szerény/félénk mint én akkor persze el tudnám fogadni, de akkor persze komolyabb kapcsolatban is kéne gondolkozni.


Szóval igy igaz barátok nélkül, ti mit tennétek?


16 F


2014. aug. 15. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hobbi,stb által nem tudsz barátot szerezni?

Hívj meg egy szimpatikus gyereket egy sörre.

2014. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Probalj meg helyt allni a fiuk kozott, kifejlesztini magadbana. Fius erdeklodest, hobbikat es fiukkal baratkozni. Ha a csajokhoz fordulsz, akkor anyaskodasra vagysz es elobb utobb koztuk keresed is majd az igazit. Ez addig elmegy mig fiatal vagy, de ha mar idosebb es lesz egy baratnod, a tobbi csaj baratot illik lekoptatni, eskuvo utan meg plane es akkor kb ugyanott leszel mint most. Bar igaz, a felnott baratsagok mar masabbak, lehet idosebb ferfikent majd konnyebben kotsz a korosztalyoddal, mint 16 evesen a mostaniakkal.
2014. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2, Lehet van benne valami igazsag, de a mostani korosztalyommal absolute nem tudok azonosulni, sot elegge le is nezem oket.

Vannak idosebb ismeroseim, veluk jobban elvagyok, de volt mar ra pelda, hogy ivas lett a vege, es...nem feltetlen jo az az egeszsegemnek :D

2014. aug. 15. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos igaz barátok nélkül.. nos keresni kell egy párat, vagy cask ismerkedni és majd lesz :)

Amúgy miért félsz a lányoktól? vagyis megszólítani nem mered őket?

2014. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiszamithatatlanok, ezert nem tudom a hataraikat, hogy meddig mehetek el egyes temakban. Talan ez felrohato arra, hogy sok fele ember van.
2014. aug. 15. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!