Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom egyedül mit tegyek?

Nem bírom egyedül mit tegyek?

Figyelt kérdés

Könyörgöm segítsetek, megbolondulok mostmár!

19 éves vagyok.

Úgy érzem nem tudom tovább folytatni az életemet. Jártam pszichológushoz, pszichiáterhez, de semmit sem értek, tudom, hogy önerőből kell meggyógyulni.

Édesanyám alkoholista, emiatt kialakult egy pánikbetegségem, ami egyre jobban elfajult. A gondok elől párkapcsolatba menekültem, mit se kell mondanom, kapcsolatfüggő lettem. A párom miatt elmartam a barátaimat, depressziós lettem, befelé fordultam.

Ahogy teltek az évek annyira elsúlyosbodtak a gondok, hogy nem tudtam alapvető dolgokat megcsinálni, 5 kilót lefogytam, az iskolába járás is nehézséget jelentett.

Most a nyáron rengeteget változtam, sokak nem ismernek rám.

Ennek ellenére emgint kezd visszajönni, tele vagyok gonddal és nem tudom megoldani!

Apukám egész nap dolgozik hogy eltartson minket, Apu barátnője meg már nem akarja meghallgatni a gondjaimat, legalábbis én ezt vettem le, így teljesene gyedül vagyok, és nem bírom. Barátaim vannak, de őket se terhelhetem le mindig.

Úgy érzem vége mindennek és nem tudom hogyan tovább. Egyszerűen nem akarok érezni semmit! A nyáron nagyon boldog voltam, de most lesz az egyetem, amire nem akarok járni, se dolgozni....valamit muszáj pedig kezdenem magammal, de nem tudom a barátaim nélkül megtenni.

Úgy érzem idáig bírtam. Könyörgöm adjatok valami tanácsot. Tényleg nem bírom.


2014. aug. 28. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt nem tanács kell, hanem orvosi segítség, de sürgősen.

Nem viccből írok, átéltem egyszer az általad leírtakat.

Engem Dr Riemer pszihiáter gyógyított meg, megtalálod az elérhetőségét.


Vigyázz magadra!

2014. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!! És teljesen meggyógyított??

Sikerült minden rosszat leküzdeni????

2014. aug. 28. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, de én is akartam!

Semmi mást nem is kért tőlem, csak együttműködést. Ennek 8 éve, azóta nagyon jól vagyok.


Írhatok privátban?

2014. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, megköszönném!!
2014. aug. 28. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!