Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy férfi a saját apjára azt mondja köcsög?

Figyelt kérdés
Akkor tulajdonképpen bárkire tud mondani hasonló csúnya dolgot ha a saját apja iránt nincs tisztelete, nem? Kicsit megütött a dolog amikor meghallottam ezt.
2014. aug. 31. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha nincs vele jó viszonyban,esetleg történtek dolgok amikről nem beszél,megértem ha ezt teszi
2014. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%

En lany vagyok,es en is azt mondom hogy az apam egy kocsog fszfej me van ra az okom

Lehet tenyleg kocsog az apjs

2014. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem biztos, lehet hogy volt vmi rendes oka rá
2014. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azok közül, amivel az én apámat jellemezném, a köcsög a legenyhébb.
2014. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom nem történt semmi olyan komoly amiért így kéne róla beszélnie, egy házban él vele.
2014. aug. 31. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én nagyapám alkoholista volt, mindenkivel bunkó, megverte nagyanyámat, apámat és a húgát, milliós anyagi kárt okozott nekik a 80-as években pár évvel ezelőtt a húga fogadta vissza, azóta senki. Szerintem, ő köcsög.
2014. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Lehet ha valami csúnyát mondtál volna az barátjára azonnal neked ment volna, mert mondjuk már annyit segített neki az életben.

Én értékelem amit a szüleim értem tettek, úgyhogy számomra is felháborító, de vannak olyanok akiket lese sz@rtak, verték őket, elvették a pénzüket is amiket ők kerestek diákmunkával. Szóval az ilyenektől teljesen jogos, csak azt kéne jól szájbavágni aki úgy köcsögöz, hogy 18 éves koráig kényeztették, aztán vettek neki lakást kocsival.

2014. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!