Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bia678 kérdése:

Miért van az, hogy mindig idösebb férfiakba leszek szerelmes, és a saját korombeliekbe pedig soha sem?

Figyelt kérdés
Tini vagyok, és tavaly egy 45 (!!!) éves férfiba lettem teljesen szerelmes.. mellesleg egyik tanàrom volt.. 1 éven át bajlódtam ezzel, de a nyári szünetben szerencsére sikerült elfelejtenem. Most meg egy 28 évesbe belezùgtam, nem is beszélve arról, hogy az egyik baràtnöm apja (!!). Nem hiszem, hogy apakomplekszus lenne, mert jó kapcsolatom van vele. Miért van ez tehàt, és mit csinàljak??

2014. máj. 20. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert tetszik neked a sármos,férfias külső és jellem ami nálunk még ritka.

Amíg plátói addig nincs vele baj..

18/F

2014. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Mert nem ismersz.
2014. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andrea Henrietta ***** válasza:

Engem is mindíg az idősebbek vonzottak. Bár nem az ennyivel idősebbek, de ez akkor is érthető. Vonzz az, hogy érettek, tapasztaltak, sármosak. ha az idősebbek is tetszenek, keress valakit lehetőleg 20-25 év alatt... nem éppen a te korosztályodból, de kicsit közelebb ahhoz.

Ha idősebb leszel, akkor a nagy korkülönbséget sem nézik olyan rosz szemmel, de ha még 10enéves vagy, akkor még komolyabb gondok is akadhatnak. Csak óvatosan és józan ésszel. 21L

2014. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Baccardi01 ***** válasza:
8%
Én 45 vagyok és sármos is. Nem érdekelnélek? :D
2014. máj. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedofil, kímélj :D
2014. máj. 21. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd hány éves, hogy ilyen fiatal apukája van?
2014. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
12 éves
2014. máj. 21. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:

A barinőd apuja 16 volt amikor apa lett??? :-D

Te is ilyen 12 körüli vagy?

Most akkor szerelemről beszélsz vagy csak a szavakkal dobálózol?

2014. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!