Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi a saját barátnőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a saját barátnőjével is fukar, akkor már nem is szereti?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi alapból nagyon anyagias és csak akkor vesz ajándékot a barátnőjének(a családtagjainak is) ha szülinapja v. névnapja van, illetve évfordulóra, stb. attól még szeretheti azt a nőt. Ezenkívül meghívni valamire is csak nagyon ritkán szokása a másikat. És ha vesz is ajándékot mindig figyel arra, hogy olcsó legyen, drága ajándékokat nem szokása venni senkinek. Pedig megengedhetné, mert nem keres rosszul és a sok spórolás és anyagiasság miatt van elég pénze. Ti mit gondoltok erről? Attól ha valaki sajnál pénzt áldozni a barátnőjére, szeretheti igazán?
2014. máj. 10. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeretheti. Ha valaki alapból anyagias és fukar akkor ez alól miért lenne kivétel az, akit szeret?


De azt is meg lehet amúgy kérdezni ennyi erővel, hogy szereti-e az a nő igazán a csávóját, aki amiatt rinyál, hogy nem kap tőle elég ajándékot? Amikor lehet, hogy a srác közben ezer más módon kimutatja a szeretetét, mert azt ugye nem csak ajándékozgatással, pénzköltéssel lehet.

2014. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés maga, ami elég anyagias hozzáállású.

Mert nem annak kéne fontosnak lenni, hogy adott valamit, ezzel gondolva a másikra? Akkor miért kéne sokat költeni szándékosan?

Amúgy én, viszonylag sokat kerestem egy időben, aztán észre vettem a következőt.

Mindenen spóroltam, olyanokon is, amiken nem kellene. Jobban mondva semmin se kellett volna. A fizetésem 80%a megmaradt(kb.) amit simán elkölthettem volna, ha mindenből drágát veszek. De szükségtelennek éreztem, amikor az olcsó dolgok is megteszik. kivéve abból, ami hosszútávon megéri, mondjuk egy jó minőségű fűtőeszköz, jó anyagú saválló és/vagy kerámiás holmik.

De alapjában a spórolásom onnan fakadt, hogy kis koromban szegény voltam a családommal, és hozzá szoktam a kevés pénzből éléshez.

Így amikor sok volt, akkor is keveset használtam fel, amikor kevesebb, akkor is minimálisat.

Talán ezért is tartom feleslegesnek a "csak mert megtehettem hogy drágát adok" hozzáállást.

De ez csak az én véleményem.

2014. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez már megint olyan kérdés, ami annyi mindentől függ...! Például, ha rossz anyagi helyzetben van, vagy spórol valamire és "csak" egy szál virágot, meg valami jelképes apróságot vesz a barátnőjének, az teljesen érthető, nem ezen mérhető a szeretet.

De, ha pl. nagyon jól áll anyagilag, össze-vissza szórja a pénzt és vesz a barátnőjének egy olcsó kulcstartót, akkor faszarági.

2014. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


Mondjuk én ezt sem értem, mi a jó abban, ha a fizetés 80%-a megmarad aztán csak ott pihen valahol. Jó, jó ha van az embernek tartaléka, de a pénz elsősorban azért jó, mert el lehet költeni mindenfélére amitől jól érzi magát az ember. Akár tárgyakra, akár nyaralásra, jó kajákra, könyvekre, szuperszámítógépre, bármilyen hobbira... Attól függ, ki mitől érzi jól magát.

2014. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Agnes Crumplebottom...


A pénzt nem csak pihentetni, hanem dolgoztatni is lehet. Ha sokat összegyűjtesz, és jól fekteted be, a pénz helyetted is dolgozhat.

2014. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Ezt tudom, de arra gondoltam, amit a második válaszoló írt, hogy ő sosem költi el szinte semmire a pénzét.

2014. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!