Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt a haverommal?...

Mi történt a haverommal? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy régi haverom, akivel egy ideig nem sokat találkoztam, és állandóan ha találkozok vele, egyből verekedni akar. ki talál kamu storykat, hogy XY ember azt mondta neki hogy én szidtam az anyját meg stb.. aztán mikor rá kérdezek attól az XY embertől, azt mondja hogy nem is beszélt vele már nagyon régóta. nem tudom hogy ez miért jó neki?! aztán amikor vissza kérdezek tőle hogy ki mondta? mikor mondta? időd sem hagy és tereli a témát aztán rögtön azt mondja hogy gyere akkor játszuk le meg ilyenek. na most nekem ebből nagyon elegem van, és már paprika spray-vel járok mindenhova, pont ő miatta, ugyanis kb. 1éve volt egy olyan incidens, hogy viperával támadt rám! és akár hányszor találkozok vele, rögtön verekedni akar, szó nélkül, és ok nélkül! MIT TEGYEK?
2014. szept. 1. 18:08
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és régen tök jól elvoltunk, semmi féle probléma nem volt! csavarogtunk minden felé stb.
2014. szept. 1. 18:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy verekedni akar? Ha megakarna verni akkor lecsapna a viperájával. Szerintem szórakozik és viccesnek találja. Amúgy a vipera viselése közterületen tilos, és gondolom nem a kertjében sétálgattál szóval feljelentheted.

Az emberek nem szoktak "könyörögni" hogy megverhessenek.

Amúgy könnyű őket megfogni, szóval ha találkozol vele, mond meg, hogy beszéljétek át logikusan az egészet, és ha az után is van rá normális oka, hogy megverjen akkor csak rajta.

2014. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! próbáltam már beszélni vele, de nem mentem vele semmire! 1év után nem hiszem hogy foglalkozna vele a rendőrség,akkor kellett volna! :(
2014. szept. 1. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!