Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez mitől lehetett? Mi történt?...

Ez mitől lehetett? Mi történt? A minap msn-en beszéltünk haverommal és egyszer csak egy tök ismeretlen alak bekapcsolódott a beszélgetésbe és hozott magával vagy 50 embert!

Figyelt kérdés

A gépem teljesen lefagyott.

Ez,hogy történhetett meg,láttam az msn címét és nincs benne az ismerősök között,nem is ismerem!Ellenségeim nincsenek,ezért nem is nagyon értem ezt az egészet.

Volt már veletek ilyen?Ez,hogy lehetséges,hogy benne sincs az ismerősök között,de mégis képes volt egy ilyen trükköt megcsinálni?


2009. jún. 29. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
be lehet hívni embereket a beszélgetésbe...
2009. jún. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,de úgy hogy nem is az ismerősöm?
2009. jún. 29. 01:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen úgy is belehet,mert akik belettek hívva azok a haverodnak ismerősei voltak és neki fentvoltak,és akár a haverod haverjai is hívhatnak be az övéikből így megeshet hogy annyian lesztek :D
2009. jún. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"beszéltünk egy haverommal" - tehát ő hívott be egy embert. Utána, akik bent vannak, tudnak még hívni.
2009. jún. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg csak megakart szívatni:)

Köszi a válaszokat!

2009. jún. 29. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!