Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Összevesztem fiú haverommal (akibe nem mellékesen bele vagyok esve) mert bunkó volt velem, nem kér bocsánatot úgy akar csinálni mint ha mi se történt volna de nekem nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés
Ír nekem, hogy mizujs stb, és nekem már nagyon hiányzik hogy beszéljünk, de tényleg rosszul esett amit csinált, de nem fog bocsánatot kérni... most akkor inkább ne beszéljünk soha többé és ne írjak vissza? (hogy konkrétan mit mondott nem írom le egyedi eset, de a lényeg hogy eltitkolt előlem valamit amihez nagyon is sok közöm van, én rákérdeztem, azt mondta ez nem tartozik rám, de közbe mindenki másnak igen akinek semmi köze a dologhoz.) Azt se akarom hogy azt higgye bármit megtehet..
2013. márc. 15. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
az őszinteség egy kapcsolat alapja...és ennek tudatában én azt mondom lépj túl rajta és keress olyat akiben megbízhatsz és mindent megtudtok beszélni
2013. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira elhanyagolható a problémád, hogy ezért nincs értelme emiatt haragba lenni.


Beszéld csak meg vele a dolgot, nem kell, hogy bocsánatot kérjen, elég ha megbánást mutat.


Neked meg egy kicsit tolerálni kellene a hülyeségeit. Nem vagyunk egyformák, lehet, hogy ő azért titkolta előled a dolgot mert nem akarta hogy kellemetlenül érezd magad.

Még ha nem is így lett volna a dolog, ha kitudódik, de ő ettől még élhetett ebben a hitben!

2013. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak ez nekem olyan érzés, mintha én lennék egy egyetlen ember akiben nem bízik meg, ezért nem mondta el.. igen az igaz hogy tényleg nem olyan hatalmas nagy dolog, csak zavar hogy a komolyabb dolgokba sose avat be, ellenben mindenki mással.
2013. márc. 15. 09:57
 4/10 anonim ***** válasza:

A bizalom egy olyan dolog, amit nagyon könnyű eljátszani és nagyon nehéz visszanyerni!

Gondolkozz el azon, hogy mi váltotta ki benne ezt a hozzáállást. Ha mást nem kérdezd meg tőle!

2013. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy mert ez az ő magánügye..meg hogy nem érti, miért lenne köteles nekem mindent elmondani. Egy másik eset: egyik délután találkoztunk volna, de lemondta, nem indokolta meg, pedig kérdeztem. Barátnőmnek (!) elmondta, hogy azért nem ért rá, apukájának segített a szoba falat festeni. És hogy ezt miért nem akarta megmondani...? Most is ilyen csak ennél kicsit összetettebb...
2013. márc. 15. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem meszeld meg vele. Mondd meg neki, hogy nagyon szereted es hogy rosszul esnek azok a dolgok amiket művel. Te mar nem baratkent gondolsz ra, hanem pasikent. Szerintem ő baratkent gondol rad. Nem tudom erted-e mit probalok mondani. Ha haverok vagytok es most neked azt mondja hogy nem er ra, masnak meg azt hogy a faterjaval fest, hat ez van. Totalisan lenyegtelen. A lenyeg hogy nem er ra. Ha a pasid: azt mondja nem er ra, masnak meg azt hogy a faterjaval fest, na az total gaz. Szoval Te erzelmileg ehhez a kapcsolathoz mar nem baratkent allsz. Szerintem vagy mondd meg neki hogy mit erzel, vagy rovid hataridon belul le fog razni, mert egy "barat" nem hisztizik annyit mint Te. Ő viszont nem tudja hogy mit erzel, ezert nem fogja erteni, csak azt latja hogy mindenen besertődsz. Erted? Mondd meg neki hogy Te mashogy erzel.

2013. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen utolsó azt hiszem igazad van :/ Nem fogom neki megmondani mit érzek, mert tudom hogy ő annak ellenére hogy nem érez így összejönne velem, mert már eléggé akar egy barátnőt.. azt pedig nem akarom, csak rossz vége lesz. Még azt se mondhatja túl fontos barát vagyok neki ahhoz hogy összejöjjön velem... Szóval azt hiszem visszaveszek, és nem hisztizek, mert valóban nem baráti kapcsolatként álltam hozzá a dologhoz.. :) Csak nehéz, mert közbe meg tényleg fáj :/
2013. márc. 15. 10:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem rosszul dontesz. Ha egyaltalan nem tudja hogy Te hogyan erzel, akkor lehet hogy fel sem merul benne hogy neked tetszik.

Ahhhh, figyelj. Szerintem mondd meg neki. Miert ellenzed ezt a boldogsagot? Ez egyebkent nem eleg jo erv amit mondtal, hogy azert nem mondod meg nemi mert tudod hogy akar egy baratnot? Haha... Maris előítéletekkel allsz a kapcsolathoz. Szerintem beszeld meg vele. De ne mondj le a boldogsagrol. Egyebkent baromira aranyos dolgokat irsz. Haha :D

2013. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ezaz hogy neki már mindegy ki, csak lány legyen.. nem konkrétan én kellek neki, csak kihasználna :/
2013. márc. 15. 23:02
 10/10 anonim válasza:
hagyd most egy ideig.. nekem a mostani legjobb fiubaratommal ugy volt h osszevesztunk, egy evig nem beszeltunk aztan ujra keresett, nagyon megvaltozott es most minden jo:)
2013. jún. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!