Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy 200 ft helyett 1200-at adott vissza a pénztáros? Szóltatok volna neki a helyemben?

Figyelt kérdés
800 ft-ért vásároltam és 1000ressel fizettem. 1200-at kaptam vissza :D

2014. szept. 2. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Ad vissza, szegény egész nap ott melózik előfordulhat, hogy téveszt.

Ha pedig hiány van a kasszában, neki kell visszafizetnie.

2014. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
*Add
2014. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3%

ezer ft helyett 10 esből adott vissza.

mikor elkezdte kipakolni az ezreseket, kicsit furcsállottam, de hát, nekem azt tanították, amit adnak, főleg ha az pénz, mindig el kell fogadni.

2014. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam változó. Általában visszaadom, vagyis szólok, legutóbb is szoltam, totál fáradt volt az eladó, 10-esből akart visszadni ezres helyett. De pl. egy másik alkalommal a pékségben flegmán megkérdezte a csaj, hogy mit akarok, közben végig dumált a barátnőjével és egy ezressel többet adott vissza, nem szóltam, utálom, ha valaki nem végzi normálisan a munkáját, ne csodálkozzon, ha ilyenkor téveszt.
2014. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ha eszreveszem, mindig visszaadom.
2014. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan volt, hogy 1 ásványvíz helyett 6-ot ütött be. Otthon vettem észre a blokkon, másnap mentem, hívattam az üzletvezetőt, és szó nélkül visszaadta. RESTECP :D
2014. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Többször is előfordult már, nagy forgalmú helyeken, kisboltokban vegyesen, hogy többet adtak vissza.

Jeleztem, hogy rosszul számolt, nem tettem el a különbözetet.

Hogy miért? Mert az nem az enyém.

Nem baj, ha nem érted. Nem csak a te hibád. Egy ilyen országban szocializálódtál...

2014. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar a dolog, akkor még szólhatsz neki. Holnap bemész, megmondod neki, hogy otthon vetted észre, hogy többet adott vissza, itt a különbözet. Én ezt tenném.

De a te dolgod, hogy mit kezdesz vele, csak felvázoltam egy lehetőséget.

2014. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
9%
én a buszon fizettem 180-at és 500asom volt és 1000 forintot adott vissza xDD nemtudom hogy csinálta.. bár már este volt és látszott rajta hogy fáradt volt ..:D
2014. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
"Ha zavar a dolog..." dehogy zavar, jó ez így. Így is pofátlanul sokat fizettem már nekik (Legendus könyvesbolt, itt méregdrága orvosi könyvek vannak)
2014. szept. 3. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!