Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én lehetek ilyen béna!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én lehetek ilyen béna! Fiúk, szerintetek is nagyon ciki volt? Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

Szóval,tegnap voltam pár barátnőmmel vásárolni. Épp egy fehérnemű szettet próbáltam. És hát a próbafülkén ilyen elhúzható függöny szerűség volt. És ahogy az alsó részét próbáltam a fehérneműnek, elbotlottam,gyorsan még feltudtam húzni magamra,csak hát elég érdekesen nézett ki (konkrétan mintha megujjaztam volna magam,elég gáz)...És kizuhantam a próbafülkéből tulajdonképpen egy szál semmiben . A barátnőim épp nézelődtek úgyhogy ők nem látták,viszont volt ott pár fiú,akik elég rendesen megbámultak és fütyültek,ráadásul még le is pacsiztak egymással. Én persze amint felébredtem a sokkból visszamentem az öltözőbe,de akkor is nagyon ciki volt. Ráadásul az egyik fiút ma láttam az utcánkban sétálni,állítólag ők az új lakók,és felismert. Hogy tudok majd a szemébe nézni vagy egyáltalán köszönni neki?

Ti voltatok már hasonló cikis helyzetben



2013. febr. 23. 23:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Milyen boltban lehet fehérneműt próbálni?

Elvileg ez tilos.

2013. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
jaj és akkor mivan, legalább ha azt hiszik hogy huncut kislány vagy :D
2013. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ÚÚ szegény ... nem lehetett túl jó. Cikis . Nos ha esetleg megkérdezi hé te vagy az a fülkés csaj próbálj úgy tenni mintha nem tudnád mi van. Gondolom h még nem találkoztatok sokszor vagy egyáltalán nem akkor nem biztos h felismert. :)
2013. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ugyan,ez nem nagy dolog...Én pasi vagyok,és volt olyan,hogy az alsónadrágból kilátszott a falloszom,és látta lány is.Meg olyan,hogy valakit ujjaztam,és más meglátta...

Ezeket el felejtik hamar,főleg ha nem izgulsz rajta.

2013. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Sokban,még a kínaiban is lehet. Máskülönben honnan tudom,hogy jó-e?? Hisz lehet hogy a méret jó,de hülyén áll rajtam.
2013. febr. 23. 23:38
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem viselkedj természetesen akármilyen hülye helyzet is volt.
2013. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Igen, ez nagyon ciki! :D

De remélem tanultál belőle... :)

2013. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok arról meggyőzve,hogy nem ismert fel,mert egyszer ma már találkoztunk és amikor meglátott csak röhögött és kacsingatott.

Akkor tényleg nem olyan gáz? Hamar elfelejtem majd?

2013. febr. 23. 23:40
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

nem valami higiénikus :D:D


..összepuncizni a bugyikat

2013. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Van bennük ilyen tisztasági betét formájú átlátszó valami:D
2013. febr. 23. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!