Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni...

Ti mit szoktatok csinálni vasárnap, ha ilyen rossz idő van kint?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Főzni, délután vasalni, xbox kinectezni, utána filmezni.
2014. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Főzök, takarítok, sütit sütök, netezek, olvasok, filmet nézek, beszélgetünk, vásárolni megyünk rossz idő ide, vagy oda.
2014. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

sütök valami sütit, olvasok, tanulok, megcsinálom a házikat, filmeket nézek, takarítok, beszélgetek valamelyik barátommal chaten.

16/l

2014. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Fél nyolcig zsibbadtam, elszaladtam boltba tegnap este jöttem haza 24 órás ügyeletből), fő a húsleves, kész a lecsós szelet és a tarhonya, meg négy tepsi narancsos keksz. Délután kötni fogok és olvasni, a lányom meg kosármeccsre megy az apjával. Édes nyugi lesz itthon.


Egyébként én ezt az időt imádom.

2014. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 MrPifta ***** válasza:
82%
ugyanazt, amit akkor, ha süt a nap: ülök a gép előtt, az idő nem befolyásol
2014. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Dettó :D
2014. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Itthon punnyadok, főzöm a pálinkát és depizek mert holnap hétfő; meg 280nap van még a nyárig.
2014. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Én éppen dolgozom. :/ :D

De nemsokára végzem, hazafele veszek valami nasit, otthon bebújok az ágyba a kutyusommal, és nézünk valami filmet. Vagyis szeretném majd nézni, de úgyse hagyja, mert állandóan simizni kell a pocakját, meg dobálni a játékait. :D

2014. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én tervezgetem, hogy nekiállok tanulni, de ez általában nem jön össze, és mindig találok rá megoldás, hogy elhúzzam. Tegnap az egész napom ráment a szalagavatós táncpróbára, mai napon meccsem lenne, arra az egész délután menne rá, de nem megyek, mert minden tanárnéninek, meg bácsinak pontosan Hétfőn-Kedden jut eszébe Tz-t íratni, feleltetni..
2014. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
tv, internet, segitek a hazimunkaban vagy tanulok/keszulok a sulita
2014. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!