Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek azokrol...

Mi a velemenyetek azokrol akik külföldön dolgoznak?

Figyelt kérdés
En külföldön elek,es csak egy evben egyszer megyek Magyarorszagra.Azt vettem eszre hogy az emberek nagykepünek tartanak ott,mert van penzem.Abba meg senki nem gondolt bele hogy mit kell feladnia az embernek ha külföldön vallal munkat?Csaladot,baratokat,otthont,nem olyan egyszerü,es en megdolgozom a penzemert ketkezi munkaval,megis lelkiismeretfurdalasom van,mert otthon sok ismerösömnek anyagi gondjai vannak.Nekem is Volt,ezert jöttem el.

2014. szept. 15. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sok barátom ment el, van aki családostul. Én nem tudnám külföldet megszokni (8-10 napos nyaralások alkalmával is alig várom hogy hazajöjjünk végre), így én csak azt érzem ilyenkor: Szegények, megérdemlik a jobb fizetést..de nincsenek itthon. Én inkább dolgozom nagyon kevés pénzért, de itthon érzem jól magam.
2014. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó nekik...
2014. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen en is jobban ereznem magam otthon,de mar olyan szinten nem Volt penzem hogy kenyeret Sem tudtam venni a gyerekeimnek.Nem Volt mas valasztasom.
2014. szept. 15. 22:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Reggeltöl estig dolgozok,nem szorom a penzt,mindig mindenen sporolok,es ha egy evben egyszer hazamegyek ket hetre akkor bevallom nem nezem mi mennyibe kerül-de egy evig itt mindenröl lemondok ezert,ettöl nagykepü lennek?
2014. szept. 15. 22:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Sejtettem Kérdező, hogy ez lehetett az oka.. :( Épp ezért én soha nem irigykednék azokra akik bátrak voltak és elmentek.. mert nagy részük itthon maradt volna szívesebben. Én inkább csodálom a bátorságukat, kitartásukat... (első voltam).
2014. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted, én is elmennék, ha tudnék angolul.
2014. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én éltem külföldön pár évig. Megmondom őszintén, büszke voltam magamra, mert tényleg nem olyan egyszerű, mint amilyennek hangzik. Ami fontos: mások véleménye ne határozzon meg, az ugyanis az ő problémájuk, nem a tiéd. Minden rosszindulat nélkül...
2014. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan csak irigykednek ram mert Volt merszem,lehetösegem es valtoztattam az eletkörülmenyeimen.
2014. szept. 15. 22:49
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tok mindegy ki mit gondol? EU van, szabad koltozes es munkavallalas, mindenki oda megy ahova akar.
2014. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legtöbben irigykednek az olyan emberekre akik külföldön dolgoznak. Én is részben irigy vagyok rájuk, de nem gondolok róluk semmi negatívat. Be kell látni, hogy nem egyszerű elhagyni a hazát, de van amikor nincs sok választás. Egyébként nem az keres jól aki külföldön dolgozik, hanem az keres szarul aki itthon.
2014. szept. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!