Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek azokrol...

Mi a velemenyetek azokrol akik külföldön dolgoznak?

Figyelt kérdés
En külföldön elek,es csak egy evben egyszer megyek Magyarorszagra.Azt vettem eszre hogy az emberek nagykepünek tartanak ott,mert van penzem.Abba meg senki nem gondolt bele hogy mit kell feladnia az embernek ha külföldön vallal munkat?Csaladot,baratokat,otthont,nem olyan egyszerü,es en megdolgozom a penzemert ketkezi munkaval,megis lelkiismeretfurdalasom van,mert otthon sok ismerösömnek anyagi gondjai vannak.Nekem is Volt,ezert jöttem el.

2014. szept. 15. 22:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy ido utan rajon az ember hogy nem minden a penz. Penzen nem lehet megvenni azokat a pillanatokat amik otthon nelkulunk tortennek meg a csaladban, vagy a baratokkal. Es ezek soha tobbe nem fognak ujra megtortenni, az ido kereket nincs az a penz ami visszaporgeti.

En is evek ota kulfoldon elek, ma mar szerencsere csak 1 oranyira a csaladtol, baratoktol, igy sokkal tobbet lehetek otthon, korabban en is 1x mentem haza evente. De arra is megvan a terv hogy teljesen vissza koltozzunk a varosomba, szerencsere nekem csak egy ugras es kint vagyok, azaz pofon egyszeru naponta ingazni.

2014. szept. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!