Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha valaki külföldön él, dolgozik, küld haza a gyerekének 2 havonta csomagot de 1 évig nem is látja?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem heppből ment ki egy baba mellől, és valszeg azért is nem jön haza, hogy az út árán is spóroljon, minél kevesebb ideig kelljen kinn lennie. Én sajnálnám.
2014. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szükség nagy úr, gondolom azért nem árvaházba adta a gyerekeket.
2014. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt h eros ha igy kibirja. Es sajnalnam mert nagyon rossz lehet ha mar erre kenyszerult.
2014. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha azért dolgozik és él kint külföldön mert ott él de a gyerekkel nem is lakik együtt sem a volt élettársával, csak csupán csomagot küld neki és csak évente egy alkalommal mondjuk a fél nyarat tölti a gyerekkel?
2014. ápr. 21. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Akkor minek szülte össze a levet az anya egy nem magyarral az a véleményem.
2014. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is ilyesmit látok, hogy akkor előre várható volt valahol ez a verzió, mégha minden szép és jó is volt, szerintem minden ember el tudja képzelni, ha vége lenne, mi lenne.


tehát ez egy előre kiszámítható helyzet volt és lett.


amúgy meg sajnos mindenkinek jogában áll lelépni.

még minősíteni sem lehet, élt a jogával.

2014. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!