Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs életkedvem/célom,...

Nincs életkedvem/célom, valaki aki ugyan így gondolkodott?

Figyelt kérdés
Egész életemben sosem érdekelt semmi se, nem is akarok semmi se lenni egyszerűen nem izgat semmi. Rossz tanuló vagyok, minden évben pótvizsgázok és a legjobb jegyem eddig 1-1 db hármas volt... Egyszerűen nincs ami ösztönözne mert nincs kedvem az unalmas monoton élethez hogy: munka, számla, probléma, hogy fogok megélni stb. hülyeségekre amik rám várnak. A baráti körömben mindenkinek van már éretségie vagy valami komoly életcélja. Elhiszem hogy az élet nem könnyű meg nehéz meg minden de hogy ilyen unalmas legyen... Esetleg valaki aki ugyan így gondolkodott és vitte is valamire? Vagy csak felidegesítettem ezzel és szét akar oltani? (17/F)

2014. szept. 17. 22:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, mások is velem fognak egyetérteni ebben, mert aki józan ítélőképességgel rendelkezik, az ezt belátja. : )
2014. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Most egyetemen vagyok, addig is elvagyok, aztán csak kapok valami munkát, és elleszek valahogy... De nincs célom, soha nem is volt.
2014. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!