Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl az életet?

Hogyan éljem túl az életet?

Figyelt kérdés
Nem bírom már egyre rosszabbul érzem magam. Mindig is ezután is. Réges rég kezdődött ez az egész még kicsi koromban,amikor más tudatánál sincs. Kiközösíttek mindenhol bántalmaztak ovis koromban. Utána a suliban picit jobb lett de tele voltam kényszerbetegségekkel és szóltam otthon a szüleimnek de kiröhögtek! Pl. nem mertem hozzáérni a babákhoz mert féltem,hogy én is azzá változom és,ha hozzáértem valami játékhoz egyből kellett mennem kezetmosni hát csodásélet mit ne mondjak. Később ezek elmúltak jött helyette újabb. Próbáltam barátokat szerezni de alig sikerült. Rendszerint mindenki magamra hagyott. Aztán,amikor felsős lettem iszonyatosan bántottak a külsőmmel meg mindennel egyedül ültem folyton. Középsuliba azt hittem lettek barátaim aha.. amióta egyetemre kerültek kb senki se keres. Ha én keresek valakit leráznak és,ami végleg betett: Megsimerkedtem egy sráccal 4 évvel ezelőtt és összejöttünk,de már neki se kellek :( Nem bírom !! Pedig már több,mint fél éve vége. Már minden pillanatba sírok ,ha eszembejut elvileg az idővel csökkennie kellene a rossz érzésnek de egyre rosszabb nélküle ő adott értelmet ennek a semmirekellő létemnek. Egyetemre se jutottam be itt dolgozgatok minimálbér alatt,mint egy szerencsétlen. Gondoltam újracsinálom,de mindenki mondja mennyire buta vagyok és szerencsétlen. Már azt se merem elhinni,hogy kimerek menni egyedül az utcára. AZt látom,hogy bezsélnek hozzám az idegen emberek. Hogy biztos felrobban a vonat,amivel megyek. Pánikbetegnek diagnosztizáltak de hiába a gyógyszer meg minden ez sem múlik el. A családom is katasztrófa pl. anyukám testvére lop apám alkoholista, anyám meg munkanélküli jelenleg. Nem bírom tovább!! Ezt a szörnyű érzést hiába a sport,ismerkedés bármi nekem ez nem megy.. nem megy az élet :( 19/L
2014. szept. 18. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Bocsi, de a nyavalygáson kívül mi is az értelme a kérdésednek?


Annyit tudok mondani, hogy fordulj orvoshoz, mert depressziós vagy, és valami amúgy sincs rendben az agyaddal sajnos. :(

2014. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nyavajgok csak próbálok megoldást keresni arra,hogy miért érzem így magam.
2014. szept. 18. 12:55
 3/5 anonim válasza:
próbálj jobb munkát keresni! Ha találsz költözz el otthonról jó messzire!Ismerkedj meg ujj emberekkel! ha ez sem segít Menj orvoshoz! :)
2014. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ezt írtam,hogy ezek a dolgok nem segítenek. Mert orvoshoz járok gyógyszert szedek. Ha elköltöznék otthonról azt érném el,hogy még kevesebb társaságom lesz. Egyszerűen már férfiaknak is felajánlottam magam de ezekszerint annyira ronda vagyok,hogy arra se kellek senkinek. Mit csinálnék egyedül? Érettségivel nem nagyon lehet jobb munkát találni nulla végzettséggel.
2014. szept. 18. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer biztosan jobbra fordul majd minden. Annyit még, hogy ez a pánikbetegség, hülyeség, nem is létezik. Logikusan annyi magyarázat erre, hogy az eddigi karriered nem volt túl szerencsés. Emiatt úgy érezheted, ha valami rossz történne veled, akkor nem élted még ki "semennyire" sem az életed. A kiskorodra vetített babás példa meg nem vonatkoztatható erre, mert például annyi idős koromban én is még retteghettem a szellemektől például :), mégse volt semmi problémám.

Szóval, nincs neked semmi bajod. Majd talán jobb lesz minden egyszer, csak türelem.

2014. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!