Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondoltatok már ilyenekre...

Gondoltatok már ilyenekre amikor reménytelenül voltatok szerelmesek? Ez normális?

Figyelt kérdés

Olyan 9 éves koromtól kezdve 13-ig ha tetszett nekem valaki vagy szerelmes voltam valakibe és esélyem sem lett volna (mert sokkal idősebb volt, nem mertem hozzászólni, más féle lányok tetszettek neki meg ilyenek) arról álmodoztam hogy miket csinálnék ha vele lehetnék meg miről beszélgetnénk, aztán meg elszomorodtam hogy de ilyen úgy sem lehetne és ez után olyanokra gondoltam hogy hogy áldoznám fel az életem értük, hogy menthetném meg őket valamitől.. :D


Elképzeltem történeteket amikben az életem árán mentem meg az adott srácot, és örömmel halok meg a tudatban hogy hasznára váltam.


Arra is gondoltam hogy biztos undorodna tőlem a fiú ha megtudná hogy mit érzek (ezért "álmodoztam" olyanokról hogy meghalok értük)

Volt hogy a halálom előtt bevallottam neki hogy érzek és hozzátettem hogy sajnálom


Lefekvés előtt képzeltem el ezeket a sztorikat és sírtam rajtuk, arra gondoltam hogy örökre egyedül maradok és bárcsak tehetnék valamit amivel hasznos lehetnék a fiú számára.



(Mostanra már kinőttem ebből.)


Ha csináltál ilyet mesélhetsz róla és kérlek írd le a nemed is.



2014. szept. 19. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
privibe vagy ide?
2014. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ide, légyszíves.
2014. szept. 19. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

igen -.-

csak nem ilyen romantikusan, simán megdöglök, aztán szevasz.

2014. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
velem ilyesmi van, ha a srácot más lánnyal látom akkor szétrobbanok, de ha velem beszélget akkor a külvilágot kizárom, és csak őt látom magam mellett. 14/l
2014. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát nekem is bejön egy srác, már 4 éve, de tavaly jött egy kis ribi, és elvileg belé szerelmes. Most már én gimis vagyok, ő meg maradt általánosban, és nem nagyon szoktunk dumálni én is elképzeltem kb. pontosan azt, amit te, csak úgy, hogy a tavalyi osztályomat mentem meg, és majdnem meghalok, de mindenki ott ül a kórházban mellettem, várják, hogy végre életjelet adjak, és aztán felkelek, és mindenki fellélegzik és aztán kimennek, és egyessével elbúcsúznak tőlem, (az utolsó a fiú) és hát közben ő is belém szeret, és megcsókol, aztán mégsem halok meg
2014. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!