Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért közömbös ennyi lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért közömbös ennyi lány mostanában? Mindenki vagy húde csalódott, vagy reménytelenül szerelmes. Miért nem adnak esélyt egy új érzésnek?

Figyelt kérdés

Néhány évvel ezelőtt, sokkal könnyebb volt ismerkedni.

Nyitottabbak voltak a lányok, és tök ismeretlenül is, kedvesen reagáltak egy mosolyra, vagy bármire.

Most?! szinte fapofa mindenki, akár az utcán, akár a discoba.

Legtöbbször az van, hogy pár szó után jönnek a megszokott szövegek "bocs nem ismerlek, bocs, a barátnőimmel bulizok, bocs van pasim"

Discoban pl, ezek után nem tellik bele egy óra, és egy másik srác nyalja falja az ominózus lányt. De egy olyan aki hát khmmm a férfi szó nemigazán illik rá...tipikus 40 kilos, köldökig kivágott poló, plusz olvasó a nyakába...

Az a baj, hogy ez nem egy lánynál történik meg, hanem nagyon soknál.

Átlagos pasinak tartanak, sőt, van aki átlag felettinek, és nem értik, hogy miért nincsen egy szép barátnőm..noss hát ezért, mert amiket leírtam, mindig ebbe futok bele...:S

Személyes kedvencem, a régi szerelmek....így ugy szerelmes még, meg ez, meg az van. De egy olyanba, aki megcsalta, tipikus suttyó, de egy szavára ugorna.

Normális pasi meg nem kell...mennek az iylenekhez, és azután meg sírnak az én vállamon, hogy minden pasi k/csög...



2013. nov. 3. 09:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig ilyenekbe futsz bele, akkor kevesebbet kellene discoba és többet könyvtárba járnod.
2013. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

könyvtár? amai világban?

mindenki neten keres rá a dolgokra. wikipedia stb...járnak még egyáltalán valakik könyvtárba?

2013. nov. 3. 09:49
 3/30 anonim ***** válasza:
te is ide jàrsz kiontei a szìved? ùgy bìrom az ilyen lelkis, rizsàzòs megbàntot ès meg nem èrtett fiatalokat. de ugye nem hiszed, h az èlet nagy kèrdèseire egy maroknyi ostoba tapasztalatlan tini fogja neked megadni a vàlaszt ès a receptet?
2013. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Például ismerkedj olyan helyeken, ahová nem ilyenek járnak, galériák, sportpályák, mezőgazdasági gépalkatrész szaküzlet, nem vicc, növénybu2i lévén én egy virágboltban találtam barátnőt. Egyszerre nyúltunk, a muskátli tápoldatért, hát nem romantikus?

Nem hát, de vicces volt.

Ha esetleg nagy gamer vagy, egy számtekboltot ajánlok, ott is vannak egész jófej emberek. A lényeg, hogy ne a megszokott nyárshelyeken ismerkedj.

2013. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
dehogy hiszem. ez csak egy kérdés, és nem értem, hogy miért viselkednek így a lányok...:/
2013. nov. 3. 09:52
 6/30 anonim ***** válasza:
azért mert ha valaki szeret valakit azt nem olyan könnyű csak úgy elfelejteni és egyik napról a másikra keresni mást
2013. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Igen, könyvtár. Ha mindenki a neten keresgélne csak, akkor a könyvtárak bezárnának. Fölöttem valaki írta a sportpályákat és a galériákat. Szintén nagyon jó hely. Én nem rég jártam egy kiállításmegnyitón, tele volt jókedvű fiatalokkal. Tudom, hogy te azért jársz discoba, mert a cicababákat szereted, meg az ostoba 3,14csákat, de ha értelmes lányt szeretnél, akkor ne ott keresgélj.

És ez volt az utolsó válaszom ehhez a kérdéshez. Én nem ápolgatom senki lelkét, pláne nem olyanét, aki ennyire szűklátókörű.

2013. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

szűk látökörű?!

amiket leírtál, hogy sportpálya, galéria, kiállítás stb...oda marhára nem járnak csajok. Legalábbis ebbena városban nem. itt az a menő, ha iszol a parkba, vagy discoba.


egyik napról a másikra?! persze hogy nem. de számos példám esetén ba/sszus nem pár nap emg hét tellt el, hanem akár 6 hónap-1 év...ne magyarázza meg senki, hogy ennyi idő alatt sem túl tenni magát rajta...

Voltam szerelmes, sőt még talán vagyok is, igaz 3 hónapja már a szakításnak, de ha lenne olyan lány, akibe látok esélyt, hogy bele tudnék szeretni, belevágnák a kapcsolatba, és nem siránkoznék, hogy ilyen jó volt, miközben ott ül mellettem.

2013. nov. 3. 10:02
 9/30 anonim ***** válasza:
71%
A lányokat általában egy pasi érdekli egyszerre: a legjóképűbb, akit ismernek. Esélyed csak akkor van, ha nála is jobban nézel ki.
2013. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
tudod nem mind1, hogy mennyire vagy szerelmes ennek is vannak fokozatai van, nekem 4 évbe telt mire elfelejtettem valakit, nem elég tudni, hogy nem lehet semmi 100% elkell felejteni mert ha nem akkor hiába kezdek bele más kapcsolatba tuti megfog halni
2013. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!