Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pofátlanság lenne tőlem vagy...

Pofátlanság lenne tőlem vagy megértenének?

Figyelt kérdés
Nincs érzékem az emberekkel való társalgáshoz, kapcsolatok kialakításához, fenntartásához, hiányzik belőlem az empátia stb. Most új albérletbe költözöm és lesz 4 új arc, akik valószínűleg majd ismerkedni akarnak velem, én viszont nem. Ha kérdeznek vmit, amiről nem szívesen beszélek, akkor válaszolhatom azt, h "nem szeretnék róla beszélni"? Ez így érzéketlenség, pofátlanság vagy nem felháborító válasz? Megértenének?
2014. szept. 19. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nem az.
2014. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha túl sok kérdésre fogod ezt mondani, az már nagyon furán fog hatni számukra, akár bunkóságnak is vehetik. Ha több ember együtt akar élni, akkor kell némi kompromisszum, bizonyos szinten mindenkinek nyitottnak kell lennie a másikra. Próbálj meg egy picit nyitni, legalább az elején, hogy ne egyből az elutasító éned ismerjék meg.
2014. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, de én nyitni nem tudok, mert nem várok el semmit a másiktól, nem érdekel h ki vagy honnét van, mit szeret stb. és így az elején "kuka" az ismerkedés. Tudom, h bunk*ság, és már rengetegszer megkaptam, de ilyen vagyok
2014. szept. 19. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!