Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintekek tényleg ciki...

Szerintekek tényleg ciki trapéz szárú farmereket hordani?

Figyelt kérdés

Már az utcán minden lány csőnadrágba,legingsbe van.Kevés hord trapáz szárút.A suliba is állandóan piszkálnak érte hogy ilyet az ősanyák hordtak.De nekem csak azok vannak.Csak 2 csőnadrágom van.

16/L



#nadrág #ciki #csőnadrás #trapézszárú
2014. szept. 20. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem számít, mi ciki-e vagy sem, ha te hordani akarod, de pl. nekem sem tetszik a trapézgatya. Szerintem idétlenül áll, és mindenkit szélesít. :/ Egyébként és a két véglet között vagyok, nem hordok extraszűk gatyákat, de csőszárúak. :)
2014. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Alig várom, hogy visszajöjjenek a boltokba az egyenes szárúakkal együtt. Ha van két nadrágfazon, ami élő embernek nem áll jól szerintem, az a cuppanós skinny és a répagatyó. Előbbi még kifejezetten kényelmetlen is tud lenni.

Részemről az a ciki, ha valaki nem tudja, mi áll jól neki, vagy legalábbis mi rosszul és nem számít, hogy majd megőrül, olyan kényelmetlen, de csakazértis hordja, mert az a divat.

2014. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 shoona:D ***** válasza:
100%
Én szeretem a trapézgatyákat.Kifejezetten jól tudnak kinézni egy ízléses felsővel.
2014. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nagyon nem jön be, de ízlés kérdése, az meg, mint tudjuk, normális esetben mindenkinél egyedi.

Ha nem vagy igénytelen és alapból ápolt a megjelenésed, teljesen mindegy, milyen stílusban öltözködsz. Ennyi idősen meg jézusom... Később rá fogsz jönni, hogy az ilyesmi csúfolódásnak meg birkamozgalomnak semmi jelentősége:)

18/L

2014. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!