Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek több önbizalm...

Hogyan szerezzek több önbizalmat? 14/L

Figyelt kérdés
Mindig,mikor ki kell állnom valahova,beszélnem,nagyon izgulok, félek, ott kint meg remegek, mint egy csivava. Ismerkedésben nem vagyok jó, kész gondot jelent nekem,ha emberek közé kell mennem. Mindent mindig elrontok.

2014. jún. 22. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Eloszor is hidd el hogy nem vagy bena, csak kicsit felenkebb tipus. Ami alapvetoen nem gond, csak probald meggyozni magad, hogy te is kepes vagy arra, amire mas.


Ki kell allnod a tanarod ele s valamirol beszelgetni, de felsz... Gondolj arra, hogy valamikor o is csak egy tapasztalatlan gyerek volt, nem zsenin szuletett.


Egy fiuval szeretnel beszelgetni, de felsz, hogy hogyan fog viszonyulni hozzad... Gondolj arra, hogy o is csak egy szemely, s nem fogja se leharapni a fejed se semmi, csak valaszol. Legrosszabb esetbe is, megmondja nem kara dumalni. S akkor mi van? Van meg millio egy fiu a vilagon.


Egy kutatas soran kimutattak, hogy azok a szemelyek akik kozvetlenul a halal elott allnak, rakos betegek, stb., tehat megkerdeztek oket, hogy mi az amit maskepp csinaltak volna az eletukbe... A top5 listaba szerepel az, hogy ugy eltem volna, az lettem volna aki valojaban vagyok.


Hogy kicsit tobb legyen az onbizalmad gondolj arra, hogy 10 ev mulva kit fog erdekelni hogy ki mertele allni vagy sem egy tarsasag ele. Vegzel a kozepsulival szetosztogatod a kicsengetesi kepeid, amelyet betesznek egy albumba, vitrinbe, s eltelik egy jo kis ido, s mindenki ugy fog emlekezni rad, hogy jhaj az a kicsi felenk. Nem sokkal jobb erzes lenne, ha ugy emlekeznek rad, hogy pl "jhaj az a lany, aki ki mert allni valaki/valami mellett"


Tudom nem konnyu megvaltoztatni erzeseink percrol percre, de nem lehetetlen. Igyal egy kis bort, jojjon meg a hatasa, s kezdj el ismerkedni valakivel. elso lepesnek megfelelo hidd el... :)


Ha nem is sokat, de remelem tudtam egy kicsit segiteni :)

2014. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! <3 Természetesen a "tiniség" is közre játszik, az sem ad önbizalmat,ahogy kinézem, a magasságom, a súlyom...
2014. jún. 22. 18:53
 3/3 anonim válasza:

Egy cipőben járunk. :/

14/L

2015. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!