Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » TELJESEN meg akarok változni,...

TELJESEN meg akarok változni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, de elszúrtam az életemet.

Megakarok változni, külsőleg és belsőleg is. Amiket akartam az életben, a hülye önbizalomhiányom és korlátaim miatt nem tudtam eddig megszerezni. Elegem van, hogy nem tudok kibontakozni.

Benne vagyok egy rossz kapcsolatban, amitől zárkózott lettem és elvesztettem egy csomó barátom, mégse tudok kilépni.

Annyira nincs önbizalmam, hogy sokszor inkább más úton megyek(ha pl látom hogy azon az úton sokan vannak, vagy helyes fiúk vannak ott).

Nem kezdtem el az egyetemet, mert nem merek emberek közé menni.

Elegem van ebből az életből.

A régi önmagamat elvesztettem, akit mindenki szeretett, és most egy nagy ....az életem, mert elrontotta magamnak.

Késő változtatni? Hogyan tudnék?

Jártam pszichológushoz és pszichiáterhez egyaránt.

Még fogok járni.

De ezen kívül mit tudok tenni?


2014. szept. 22. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj egy levelet az érzelmeidről.
2014. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs tiltakozas!Azt mondtad megakarsz valtozni, akkor allj a sarkadra eskezdesnek szakits a paroddal.haladj lepesrol lepesre.
2014. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen nem tudsz megváltozni, de sokat változtathatsz magadon. Pszichiáter vagy pszichológus tud neked ebben segíteni.
2014. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!